Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


If I were the minister of education


Kommentaarid ja küsimused tagasi

Ggreteee: sain mõtteid Vasta
13:23 29-05-2012
itsnotmeitsyou: aitas mõtteid koguda Vasta
23:54 24-11-2011
emmy: lühike, aga sai ka mõne asjaliku mõtte Vasta
13:57 18-12-2010
mafaka: nojah aga ikkagi head mõtted Vasta
10:15 08-04-2010
pud: paljud laused valesti ehitatud ja esineb valesi ajavorme Vasta
21:41 03-02-2010



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun