Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Eesti keele eksami kordamine 9. klass


Kommentaarid ja küsimused tagasi

422928: Väga hästi tehtud :). supper! Vasta
11:14 14-04-2023
maku55: Tänud oligi just kordamiseks vaja Vasta
17:53 21-05-2014
: Väga hea! Vasta
22:23 30-05-2013
Trolorogolo: suurepärane Vasta
18:27 23-04-2013
kolilil: r2me hea Vasta
18:45 03-06-2012
martin mets: Täitsaa OK Vasta
11:45 03-06-2012
das dasd: Üsna hea materjal Vasta
10:52 01-06-2012
juhnybob: Materjal on olemas aga kõik on ühes hunnikus :/ Vasta
13:04 27-05-2012
liaana prints: jee, mul on just homme proovieksam, see aitab täiega :) Vasta
13:33 21-05-2012
Jane Smith: Väga sisukas! Vasta
18:12 20-05-2012
joonuas: Jah aitas kõvasti ikka:P Hästi on kokkuvõetud tähtsad teemad Vasta
16:05 01-05-2012
Gem: Tänud Vasta
00:11 30-11-2011
Hoogss: Palju tähtsat sisu,

ainuke viga ongi vormistus. Vasta
16:05 29-11-2011
Siim Olev: 9. klassi eksamiks aitab valmistuda kindlasti. Vasta
16:49 05-06-2011
johannisco: päris tore Vasta
14:08 05-06-2011
-KKrissu: normaalne materjal. Vasta
21:41 20-05-2011
yystalo: Ülikõva Vasta
18:46 23-01-2011
anonüüm anonüüm: ei jah ei jah Vasta
18:46 19-01-2011
rohupoiss: adf asdf adf adf ad f Vasta
20:41 01-11-2010
S O: Loodan et on ka teistele kasuks. Vasta
17:49 04-06-2010
kevin987: VÄGa põhjalik ja hea Vasta
16:39 04-06-2010
kail123: Sisukas ja Hea, aga võiks olla paremini vormistatudl, aga muidugi sellise informatsiooni vormistamine ei olegi nii lihtne. Vasta
16:41 03-06-2010
kutukas0: väga hea ja sisukas :) Vasta
21:44 28-05-2010
gerdarentel: t2nud ! Vasta
10:23 26-03-2010
djelton: Eksam läks h2sti:P Vasta
22:29 18-11-2009
kristel1: norm Vasta
23:28 11-10-2009
j22aeg: hea Vasta
17:19 05-09-2009
Ints92: Suht hea Vasta
18:40 03-06-2009
zizalik93: asdasd Vasta
18:24 03-06-2009
16:08 02-06-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun