Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Miks osades riikides kehtestati diktatuurid, teistes aga säilis demokraatia?


Kommentaarid ja küsimused tagasi

peeter paul: Jah aitas :) väga hea materjal. Vasta
22:05 09-01-2013
parunvonshlpenpah: Tänud sain oma arutluse tehtud. Võtsin sarnaseid mõtteid sealt ning panin neid ka oma tööse. Vasta
17:35 27-11-2012
kati013: annab häid mõtteid Vasta
11:08 30-01-2011
aleksluik: jaaa, see on hea Vasta
20:42 28-09-2010
markoaudru: Ema sul hea
17:20 24-11-2016
Fantome: Küllaltki hea, aitäh. Vasta
21:31 29-11-2009
kaiisa: Suur tänuu Vasta
14:20 29-11-2009
erlend kk: väga hea Vasta
20:21 23-11-2009
Ruudulinelammas: väga hea :), oligi just vaja seda :P Vasta
19:40 22-11-2009
mgm22: hea Vasta
15:55 14-06-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun