Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Ainetöö, kontrolltöö Franz Kafka “Protsess”


Kommentaarid ja küsimused tagasi

kammmu: hästi vastatud Vasta
19:11 18-10-2011
kuklikemees: Suht hea. Küsimustele on hästi vastatud. Tegelaste iseloomustus on copy paste wikipediast, aga muu on (Y) Vasta
20:22 05-10-2011
re5pekt: Päris hea :) Vasta
19:20 02-10-2011
HLT: Ei olnud eriti abi. Vasta
14:02 13-11-2010
Laura Koop: üsna hea. Vasta
12:31 12-01-2010
Lollipop: hea (Y) Vasta
20:05 20-10-2009
Chrislin: päris hea. Vasta
21:05 22-09-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun