Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Eesti foneetika ja fonoloogia kordamine


Kommentaarid ja küsimused tagasi

katlinka: Aitäh! Hea konspekt, mida õppimise juures täiendada! Kindlasti oli abiks :) Vasta
15:12 17-04-2012
kuklikemees: Jah,väga positiivne! Aitas Vasta
10:36 22-11-2011
tai100: Aitas, kuid oli vigu! Vasta
10:19 10-05-2011
aune hänikene: tore, et keegi viitsis vaeva näha :D Vasta
15:12 21-04-2011
Siila: Suur aitäh! Sain abi eksamiks õppimisel! Vasta
13:42 17-04-2011
kitjuuska: Heaks abiks. Vasta
11:52 09-04-2011
eleriaed: Väga hea. Vasta
18:48 15-04-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun