whiss: Kallis tudeng, antud kursuse läbisin mina 4 aastat tagasi. Täiesti normaalne on, et vahel ülesanded muutuvad kergelt või nende järjestust varieeritakse. Nagu näha, siis on asi käsitsi kirjutatud paberile ja all on õppejõu allkiri hindega. Ilmselgelt pole ühel tudengil nii palju aega ja vaba tahtmist, et valesid ülesandeid kokku viksida ja sellega 50 annaabi punkti teenida.