„Pille-Rite Rei, Britta Virves ja Oliver Belvelin jõulumeeleolukas kontsert“
Konsterdi retsensioon „Pille-Rite Rei, Britta Virves ja Oliver Belvelin
jõulumeeleolukas kontsert“
Käisin 26. detsembril kell 20:00 Arensburg Lounge Restoranis Muusa kuulamas
jõulumeeleolukat kontsertit. Valisin selle kontserdi, kuna üks minu tuttav esines
seal. Kontsert algas õhtul kell 20:00 ning kestis umbes 2 tundi. See koosnes
kahest osast ning nende vahepeal oli ka pikem paus. Pileti hinnaks oli 5 eurot.
Esinejaid oli kolm: Pille-Rite Rei oli laulja, Britta Virves mängis klaverit ning
Rootsist pärit Oliver Belvelin, mängis kontrabassi. Noored muusikud õpivad
Skurup Folkhögskolas Rootsis ja kontserdil esitasid nad nii omaloomingut kui ka
talvemeeleolukat muusikat.
Kontsert kestis kokku umbes kaks tundi ning selle aja vahemikus esitati umbes 15
erinevat lugu. Kontsert algas üpris igavalt. Ükski lugu ei meeldinud, kuna oli
võõras keel. Laulja tundus nii süngelt riides ning seetõttu tekkis sünge meeleolu.
Kuna laulude pe...