Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Fotosüntees. Mis on assimilatsioon ja dissimilatsioon?


Kommentaarid ja küsimused tagasi

iks95: hea materjaöl Vasta
21:09 06-02-2013
Piret Parman: väga hea materjal. Aitäh! Vasta
18:37 23-02-2010
c2roly: päris hea (Y) Vasta
20:19 09-02-2010
Merike King: Väga väga hea materjal :) Vasta
18:56 22-01-2010
17:23 21-05-2009
catchme: väga asjalik Vasta
18:30 19-01-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun