Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


USA, Saksamaa, Jaapan ja Põhjamaa peale II MS


Kommentaarid ja küsimused tagasi

Jyrxx: Veidi inffi puudu aga ajab asja ära. Vasta
13:19 27-02-2013
Siiiri: Hea ja informatiivne ;) Vasta
17:47 29-11-2012
sooodla: Tõesti hea materjal oli Vasta
20:27 27-02-2011
helena reinaru: päris hea Vasta
17:14 13-02-2011
kimpZz: päris hea! Vasta
17:22 08-12-2010
Tips ...: Hästi põhjalik Vasta
21:15 28-11-2010
Heidi Vares: Väga hea kokkuvõte . Vasta
15:50 28-02-2010
Lia V: käib kah Vasta
20:04 11-02-2010
sirlikene: päris hea Vasta
20:37 24-11-2009
taavi568: aitab küll, võiks olla lühem aga kokkuvõtlikum ;) Vasta
17:29 08-04-2009
maika12: normaalne, ootasin midagi pisut teistsugust :D Vasta
19:57 26-03-2009
peeruvahe1: selline tugev neli päris viis ei olnud Vasta
20:06 03-03-2009
punkrabel: küsimused ja vastused...ei ole sügavuti igast maast..veidi pealiskaudne aga aastaarve ja mõisted on palju . Vasta
17:28 08-02-2009
liilliil: väga hea. Vasta
16:32 08-02-2009
Kethelin Preis: teema aitas mind palju! ilma selle teemata oleks mul vist kaks kirjas :) Vasta
21:48 02-02-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun