Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Miks osades riikides kehtestati diktatuur, teistes demokraatia


Kommentaarid ja küsimused tagasi

Fantome: Väga hea, suured tänud ! Vasta
21:31 29-11-2009
Lollipop: Väga hea ! Vasta
10:45 29-11-2009
youman01: Hea põhjalik töö, äitäh. Vasta
17:29 12-11-2009
bacardi92: väga hea Vasta
21:10 03-11-2009
Reininho: Väga hea, ja põhjalik ! Vasta
17:05 31-10-2009
omiss16: hea Vasta
18:40 03-03-2009
l11s: super! Vasta
22:55 02-03-2009
Pantehr222: autor valdab teemat hästi, on toodud otsesed faktid. Vasta
20:15 27-01-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun