Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Hemingway romaan "Kellel on ja kellelpole" analüüs


Kommentaarid ja küsimused tagasi

Tsikiiii: Tuleb tunnistada, et hea!

Vasta
09:20 07-01-2013
minastennu: No enam vähem, mitte päris see mis lootsin Vasta
21:05 18-09-2012
ES: aitas, aitäh

Vasta
08:54 21-10-2011
Eydis: Mõistlik. Vasta
20:43 11-06-2011
Andry Aasamäe: Kui midagi ei tea, siis midagi saad teada ... Vasta
09:34 13-10-2010
DrouGluiN: Kokkuvõte on, analüüsi pole. 50 punkti eest suht väärtusetu. Juhul kui väga loll õpetaja pole siis lugemiskontrolli selle põhjal ära ei tee. Vasta
20:47 11-10-2010



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun