DrouGluiN: Kokkuvõte on, analüüsi pole. 50 punkti eest suht väärtusetu. Juhul kui väga loll õpetaja pole siis lugemiskontrolli selle põhjal ära ei tee.
Vasta
20:47 11-10-2010
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe
üldtingimustegaNõustun