Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Mida andis mulle, kui tänapäevasele lugejale „Hamlet”?


Kommentaarid ja küsimused tagasi

ramzes: lyhike hea text kordamiseks, m6tete saamiseks Vasta
21:43 22-11-2012
anna-liisa zirkel: väga hea=) Vasta
19:36 07-03-2010
merkaaaaa: Väga hea töö, sisukas ka haarav. tubli töö. Vasta
23:09 21-05-2009
Jaak Aaso: Tänan !!!!!!!!!!

Aitab kindlasti. Vasta
22:01 13-05-2009
liinareinart: väga viis ! Vasta
22:21 29-03-2009
Janelihv12: Hea ! Vasta
16:00 12-02-2009
marianne1992: super :) Vasta
20:46 11-02-2009
maigy: mulle ka meeldis:) Vasta
21:03 09-12-2008
enelinT: väga hea(Y) Vasta
20:26 26-11-2008



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun