Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


"Lõbusalt saeb inimkond oksa, millel istub"


Kommentaarid ja küsimused tagasi

Raudo: väga hea info Vasta
22:14 05-09-2012
Anzela T: üsna hea kirjand! Vasta
19:41 12-01-2011
tupsuke17: hästi koostatud laused ja ülesehitud, kindlasti annab ideid kirjutamiseks ning jutt on hästi ning suure silmaringiga inimese kirjutatud. Vasta
13:45 12-12-2010
liisavaht: Abiks ikka Vasta
21:44 02-05-2010
jessica: HEa eeskuju! Vasta
16:08 23-04-2010
: väga hea, sisukas

Vasta
18:41 11-04-2010
Tiku1: Käib küll. Vasta
23:12 04-02-2010
Maripea: päis hea ! (Y) Vasta
18:25 17-01-2010



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun