Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Halogeeniühendid-kasulikud või kahjulikud


Kommentaarid ja küsimused tagasi

planxsIV: tänud Vasta
21:48 28-10-2012
EwuMammu: Tänud, mind aitas essee kokkuvõtte tegemisel :D Vasta
17:54 16-01-2012
endriko: täitsa normaalne:D Vasta
23:34 03-11-2011
guufy: üli heaaaa Vasta
22:24 03-11-2011
minastennu: suht normaalne Vasta
23:53 30-10-2011
kalletakel93: (Y) aitassss Vasta
20:12 30-10-2011



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun