Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Franz Kafka "Protsess" kokkuvõte peatükkide kaupa


Kommentaarid ja küsimused tagasi

laurakil: Hea ülevaatlik kokkuvõte Vasta
19:38 24-11-2013
vilmar uljas: päris hea Vasta
19:39 09-03-2013
Egert Pommer: Väga ilus ja põhjalik. Vasta
20:33 15-01-2013
Karin Valt: hea sisukas kokkuvõte Vasta
22:56 27-11-2012
: abiks ikka :D Vasta
18:24 24-11-2012
mallu93: Väga hea, sain selle järgi viie :) Vasta
17:26 25-03-2012
Bixter: Oli abiks Vasta
14:13 14-03-2012
Ggreteee: Hea, mind aitas. Vasta
18:35 15-02-2012
janely tilk: päris hea Vasta
21:48 22-01-2012
InFoKatHa: nii ja naaa, lugesin ise ka raamatust pool ja pigem on lihtsam raamatut lugeda, et aru saada paremini! Vasta
21:24 15-01-2012
Mairo Toom: Päris korralik ! Vasta
16:21 15-01-2012
Merilin16: Oli abiks Vasta
16:58 27-11-2011
laurl: võib aidata isegi Vasta
07:07 14-11-2011
savi007: Tänud! Vasta
09:07 30-10-2011
GreeteT: põhjalik Vasta
11:24 04-10-2011
Thumser: Aitäh! Vasta
22:19 02-10-2011
re5pekt: Üli hea ! :) Vasta
19:21 02-10-2011
crystella353: mind aitas :) Vasta
19:41 29-09-2011
mmargit: Mind aitas Vasta
21:14 07-04-2011
Neti Habakuk: väga põhjalik Vasta
20:14 06-04-2011
GReddy: üli üli ägee!!!!! Vasta
21:00 31-03-2011
Ragnar Viikoja: Hea materjal, oli palju abi. Vasta
20:34 16-01-2011
littlegirl: super hea Vasta
18:45 25-12-2010
oldschoolstyle: Loodetavasti aitas, homme saab teada Vasta
21:31 20-12-2010
Külli Tamme: päris hea, minu tööle andis mõtteid juurde küll Vasta
21:42 07-12-2010
genius1: Suur aitäh ;) Aitas :) Vasta
22:50 28-11-2010
katey: tänud Vasta
21:17 23-11-2010
Iris Pilov: jee jee jee Vasta
01:51 05-11-2010
kimpZz: suur aitäh! Vasta
22:14 03-11-2010
kadrilajal: Suured tänud. Vasta
22:14 14-10-2010
Jaak Aaso: Hästi tehtud! Vasta
20:37 07-10-2010
zhangar: nice :p Vasta
19:56 29-09-2010
cicada69: Väga kasulik ! :) Vasta
13:47 06-05-2010
shakalakalaka: väga kasulik, aitäh. Vasta
23:42 14-04-2010
marjapuu23: üsna hea sobib küll :D Vasta
20:04 31-01-2010
19taurus91: Väga hea kui sain aidata :) Vasta
19:46 27-01-2010
hazard: väga hea Vasta
17:38 27-01-2010
sbykq: Väga kasulik. Suur aitäh! Vasta
15:34 22-01-2010
Keit Grass: mõnus värk Vasta
21:30 13-01-2010
kunn: vot see on hea materjal! Vasta
20:03 10-01-2010
liinakungla: Ait2h :) Vasta
10:10 09-01-2010
markx1509: päris hea.

sain 4. Vasta
20:49 15-12-2009
18:32 22-10-2009
x0x211: TUBLI! Hea meel et nii hea tekst tasuta pandud, ka mina panen oma materjali miinimumpunktidega, sest endal ei ole väga meeldiv midagi 50 pointi eest osta. Aitäh! Vasta
21:52 16-10-2009
Chrislin: Ka mina sain lugemiskontrolli tehtud, ja "5" peale muide;) Vasta
18:52 06-10-2009
zibzik: Mina tegin enda lugemiskontrolli selle kokkuvõttega igatahes ära. Hea. Vasta
17:03 05-10-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun