x0x211: TUBLI! Hea meel et nii hea tekst tasuta pandud, ka mina panen oma materjali miinimumpunktidega, sest endal ei ole väga meeldiv midagi 50 pointi eest osta. Aitäh!
Vasta
21:52 16-10-2009
Chrislin: Ka mina sain lugemiskontrolli tehtud, ja "5" peale muide;)
Vasta
18:52 06-10-2009
zibzik: Mina tegin enda lugemiskontrolli selle kokkuvõttega igatahes ära. Hea.
Vasta
17:03 05-10-2009
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe
üldtingimustegaNõustun