Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


E-riigi tugevus ja nõrkus tänapäeva maailmas


Kommentaarid ja küsimused tagasi

kew111: Hale norm Vasta
18:33 18-02-2013
emmy: Selline arutlus on siin juba olemas! Raiskasin 50 punkti lihtsalt ära praegu. Ei ole eriti hea arutlus. Vasta
18:47 03-04-2011
fakkapp: see on crapp. minuarvates rohkem kirjand kui arutlus Vasta
17:08 17-12-2009
llaura1231: Väga pealiskaudne tekst, selline põlve otsas tehtud, paari minutiga, tundub vähemalt. Vasta
21:27 01-12-2009
kairree: ei tea Vasta
13:37 08-05-2009
angelyy: väga jama. Vasta
15:02 07-05-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun