Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Miks osades riikides kehtestati diktatuurid, teistes aga säilis demokraatia?


Kommentaarid ja küsimused tagasi

olari662xD: see in töesti hea materjal. sain sealt väga palju abi kui oli vaja teha ajalooskirjand1
Vasta
18:27 02-12-2015
katukatu321: Väga hea ja selge kokkuvõtte :) Vasta
18:41 10-10-2014
Evelin Kaine: hea materjal Vasta
22:16 12-11-2012
qe141: Väga hea materjal. Soovitan. Hea sisuga ja normaalse pikkusega sain 5. Vasta
22:06 15-10-2012
maili01: Väga hea ! Vasta
18:28 02-02-2012
elnara95: norm oli Vasta
17:51 28-11-2011
forsay: Lühike aga abiks ikka Vasta
13:37 13-05-2011
Hadd: väga hea, tänud : ) Vasta
15:57 23-11-2010
annuke01: vääga hea materjal . oli abi :D Vasta
11:53 15-11-2010
katniss mälder: Väga põhjalik, andis abi ! Vasta
20:49 06-11-2010
J.J: pole paha Vasta
19:54 02-11-2010
merka94: väga hea. Vasta
14:07 24-01-2010
kaiisa: Oli abii;) Vasta
14:18 29-11-2009
erlend kk: hea essse, sain endalegi ideid Vasta
10:12 22-11-2009
IMmihkel: hea töö. Vasta
17:11 18-11-2009
meanplix: väga hea töö (: Vasta
17:44 14-11-2009
vilbur vamma: Väga hea ikka .. D:D:D:suured tänud Vasta
19:20 05-03-2009
l11s: hea! Vasta
22:55 02-03-2009
feipii: pole paha :) Vasta
00:34 08-12-2008
mihkel1989: väga hea.. Vasta
13:21 27-11-2008
liisuke15: väga hea tekst, ! :) Vasta
21:29 20-11-2008
kalle1337: Väga hea kokkuvõte. Tänud Vasta
17:02 20-11-2008
17:33 19-11-2008
kellyx12: Thank god for this !! :D Vasta
18:23 20-10-2008
merku15: väga hea essee, super!!! Vasta
14:25 19-10-2008
creative5: päris hea essee, jätka samas vaimus. Vasta
17:23 18-10-2008



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun