Sõnu seletav sõnaraamat

Ytm on teisisõnu lihtsalt diskontomäär, mis võrdsustab kõik võlakirjalt investorile laekuvad maksed hetke võlakirja turuväärtusega. Ehk siis mis hind kupongvõlakirjal kuni kustutustähtajani on. 15. Võlakirjade ning aktsiate käitumise üldised jooned majandustsükli eri faasides Võlakirjad: Liiga palju majanduslikku aktiivsust on võlakirjade jaoks halb uudis ja vastupidi.
Yukl - kohanemisvõime, sotsiaalne tundlikkus, kõrge saavutusvajadus, enesekehtestamisoskus, koostöövalmidus, dominantsus, enesekindlus, energilisus, stressitaluvus, soov vastutada (Vadi, 1997, viidatud Alas, 2004 järgi). Keith Davis - intelligentsus, sotsiaalne küpsus, sisemine motiveeritus, inimsuhete tähtsustamine (Davis, 1977, viidatud Alas, 2004 järgi).
Y hind on muutunud) • Kauba P1, siis kauba optimaalne kogus on X1 • Kauba P2, siis kauba optimaalne kogus on x2, hind vähenes aga optimaalne kogus kasvas punktid A` ja B` nõudluskõveral D1 • Kui sissetulek muutus, eelarvejoon nihkus KK` , LL` saadi punkt C (aga kauba X hind ei muutunud, kogus X 3) • A,B,C ja E on optimaalsed kogumid.

Ylang - ylang – nimetatakse ka „lillede lilleks“. Tugevalt lillelõhnaline, magus, pehmendab parfüümikompositsiooni.
Yes - I am, you are, she/she/it is, we are, You are in room 13 you aren’t am you German? you are, they are. He is jane he/she/it isn’t Is he/she/it German? No – I’m not, you aren’t, he/she/it isn’t, we aren’t, She is marta we aren’t are we German? you aren’t, they aren’t. It is a school.
Yoga ib on hoone haldamise süsteem, mis … • annab teile täieliku kontrolli oma ruumides kus iganes nad on • pakkub mugava juurdepääsu veebibrauseri, nutitelefoni või isegi TV kaudu • hoiab kokku raha ja energiat • hoiab sind mugavalt ja turvaliselt YOGA ajalugu

Yogas on ambitsioonikas ja töökas juhtkond kuhu kuuluvad Priit Vimberg ja Raivo Raestik - peamised algatajad ja arendajad, kes on töötanud projekti kallal enam kui üheksa aastat.
Ytm on tulumäär, mille investor teeniks, kui ta hoiab kupongvõlakirja kuni kustutamiseni enda käes ning reinvesteerib kõik kupongintressid kohe sama YTM alusel.
Ytm on teisisõnu lihtsalt diskontomäär, mis võrdsustab kõik võlakirjalt investorile laekuvad maksed hetke võlakirja turuväärtusega.

Yoga on terviklik filosoofia, kus distsipliin ja rahulolu on kõige võimsamad elemendid.
Y teooria – juht, kes usub/eeldab, et tema töötajad on loovad ning usaldusväärsed.
Yeysk on tuntud oma mineraalvee ja ravimudavannidega.

Yunus emre – Türgis sündinud sufiluuletaja
Yes - I do, you do, he/she/it does.

Yoga on aktiivne müügiturul.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto