Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Mõistete sõnaraamat
Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjale LOE EDASI Sulge
Ventil - compact.htm#tehnilised-andmed (24.03.2014) 8. AS Cerbos koduleht [WWW] http://www.cerbos.ee/img/cms/katlad/Kostrzewa-boiler- pellets-fuzzy-logic-2.pdf (22.03.2014) 9. AS Ebtherm koduleht [WWW] http://www.ebtherm.ee/tooted/ventilatsioon/hcvhch (13.04.2014) 10. Eesti standardikeskus kooli õppematerjal EVS 835:2003 Kinnistu veevärgi projekteerimine (13.04.2014) 11. Eesti standardikeskus kooli õppematerjal EVS 846:2003 Kinnistu kanalisatsiooni projekteerimine (14.04.2014)
Ventilation system - fuel-injection models 6.2 Crankcase ventilation filter renewal on 6.3 Crankcase ventilation filter location CVH engines with carburettor - pull valve (arrowed) on KE-Jetronic fuel-injected A T-connector C Plenum chamber in direction of arrow engines B Short hose connector 4E•6 Manifolds, exhaust and emission control systems
Ventilaatorid elektri - Valgustus Soe Ventilatsiooniõhu soojendamine pumbad seadmed tarbevesi Köök Mag.tuba Elutuba Tuba Kokku Energia erikasutus hoones tervikuna detsembris, kWh Mõõdetud 2384 2046 338 Arvutatud 2440 2078 362 Energia erikasutus ruumide kaupa detsembris, kWh Mõõdetud 2384 565 507 465 509 338 Arvutatud 2440 624 373 436 645 362
Ventilatsiooni anduriteks on rõhuandurid, niiskuseandurid, temperatuuriandurid ja eriolukordadest saab ventilatsioonisüsteem teada suitsu ja termoanduritelt, mille jooksul tekitab ventilatsioonisüsteemi juhtimispaneel alguses erinevaid ventilatsiooni aeglustsuvõtteid ja viite jooksul kontrollib pidevalt olukorra muutust.
Ventileerimata õhkvahe – ei ole õhuvahetust välis -ja sisekeskkonnaga, asub kahe tasaparalleelse pinna vahel, on soojavoolu suunaga risti ja nende pindade emissioonitegur ei ole väiksem kui 0.8 Nõrgalt ventileeritud õhkvahe – õhkvahe, millest toimub limiteeritud õhkvahetus väliskeskkonnaga.
Ventilatsioonimask on vastsündinule sobivas suuruses kui nina ja suu on korralikult maski sees ja maski serv ei avalda survet silmadele (Reisdorff jt 1993). Lapse preoksügeniseerimiseks piisab ventilatsioonist 30-40 korda minutis 50-100%-lise hapnikuga (Sinha jt 2000, Ylikorkala jt 2003).
Ventilaator on elektriseade, mis on ette nähtud gaaside teisaldamiseks (puhumiseks või imemiseks). Neid kasutatakse ruumide tuulutamiseks - ventileerimiseks, õhu puhumiseks ahjudesse, kuivatus- ja jahutus- seadmetes, kliimaseadmetes, kodutehnikas jms.
Ventilatsioon – töökohtades peab olema ventilatsioonisüsteem, mille abil asendatakse läppunud, kuum või niiske õhk piisavas koguses värske või konditsioneeritud õhuga ning vähendatakse miinimumini ebameeldivate lõhnade levimist.
Ventilaatorid on vähem võimsamad ja paiknevad reeglina töötavate kamberplokkide läheduses tuulutusšurfidel, värske õhk satub kaevandusse mööda tuulutusšurfe üldkaevandusliku depressiooni mõjul.
Ventilaator – вентилятор Ventilaatori ülesanne: jahutab alaldit ja transfomaatorit ülekuumenemise eest, kuna keevitusprotsessi käi- gus võivad nad üle kuumeneda ja süttida.
Ventilatsioonisüsteemid on rahvusvaheliste nõuete kohaselt väga nõutavad ja vajalikud asjad, ilma nende ajami süsteemideta ei suudaks mõningaid suuremaid ehitisi ette kujutada.
Ventilaator on kaetud kattega 5, millega välditakse pöörleva ventilaatori juhuslik puutumine.Mootori elektriliseks ühendamiseks on kerel klemmikarp 6.
Ventilatsioon – Konstruktsioonide ventileeritavuse (õhu liikumise) arvutusi, mis on hariliku majavammi kasvuks sobivad, pole eraldi välja toodud.
Ventilatsiooni tagamine – õhk peab ruumides vahetuma üks kord kahe tunni jooksul (vähemalt) Ruumides tööks sobiva temperatuurihoidmine, so 21-24°C;
Ventilatsioon on kontrollimatu, see tähendab, et küttekulud on tänu väikesele soojapidavusele ja kontrollimatule õhuvahetusele suured.
Ventilatsioonikadude ehk tühijooksukadude δM tõttu M = M12 – δM (5.4) Vahelduvvoolu toite korral muutuvad ajas koormusnurk ja aheldusvoog.
Ventilatsioonile on just kõrgematele hoonetele, kus tulebki arvestada sellega, et ventileeritav õhk jõuaks korruste peale ära jaotada.
Ventilatsioon on olemas õhuniiskus 40….60% Kaubanduskeskuses tulenev müra võib olla liiga Riski ei ole võimalik 1.3 Müra tugev.
Ventilatsioon on õhuvahetus väliskeskonna ja kopsualveoolide vahel, tagab ventilatsiooni sisse ja väljahingamine. Sissehingamine.
Ventilatsioon peetub - › vaakum põskkoopas -› lima, mis põskkoopas moodustab, peetub -› lima läheb üle põletikuks ja mädaks.
Ventilaatori valimiseks on vaja teada tootlikkust, mille võib võtta võrdseks õhuvahetusega, ja ventilaatori poolt arendatavat rõhku.
Ventilatsiooni süsteemil on vaja õhku jaotada, seda näiteks ventilatsioonitorustiku hargnemiskohtades, korrustevahelisteks jagamisteks.
Ventilatsiooni soojustagastus on maksimaalne ≥ 85% ning sisenev õhk on eelsoojendatud (elektriline või pinnasesse ehitatud soojusvaheti).
Ventilatsioon - Ebapiisav õhuvahetus/värske õhk. Ventilatsiooni mittehooldamisel tolmuosakeste lendumine tööruumidesse.
Ventilatsioon on seadmete ja meetmete kogum selleks, et õhuvahetuse abil saavutada ettenähtud sisekliima parameetreid.
Ventilatsiooniseadmeks on valitud ETS NORDi poolt pakutav ILOX 77, mis paigaldatakse lae alla spetsiaalse kiirkinnitusraami abil.
Ventilatsioonisüsteemid - Masinateks on ventilaatorid .. 2 põhitüüpi telg ja radiaalventilaatorid. Tekitatav õhusurve järgi.
Ventilaatorid on kasutada liikumiseks sooja õhu ära juhtimiseks komponentidelt ja juhtida jahedam õhk nende peale.
Ventilatsioon on osutunud võimatuks, tuleb vähendada kompressiooni sõrmuskõhrele või see täielikult katkestada.
Ventilatsioon on protsess mille käigus vahetatkse ja pannakse toas õhk ringlema et, tõsta ruumi õhu kvaliteeti.
Ventilaator on mõeldud tegelt kasutamiseks õhu ventileerimisel ja selle juhtimiseks mitte pneumotranspordina.
Ventilatsiooni ulesandeks on ettenahtud siseohu parameetrite tagamine, sealhulgas tervisliku ja mugava sisekliima loomine.
Ventilaatorid on tavaliselt kasutuses radiaatoritega, suurendades seeläbi soojusülekande efektiivsust.
Ventilatsioonirestidele i - korruse põrandas loob eriti soodsad tingimused pinnasest radooni sattumisele elamusse.
Ventilatsiooni põhiülesandeks on normaalsetele sanitaar-hügieenilistele tingimustele vastava õhukeskkonna loomine.
Ventilation – the movement of fresh air around a room or building, or a system that allows this
Ventileerija – vabastab hingamisteed, kontrollib hingamist ja pulssi, teeb kunstlikku hingamist
Ventilatsioon on efektiivne. Tööohutusjuhendid Puudub tööohutus- ja töötervishoiujuhendid.
Ventilaator – вентилятор /Ventilaatori ülesanne on jahutada alaldiplokki.
Ventilaator on kaetud kattega 5, millega välditakse pöörleva ventilaatori juhuslik
Ventilatsiooniga - suunatud õhuliikumisega või kalifreerimisega- sundventilatsiooniga.
Ventilatsiooni muutmisega on võimalik CO 2 osarõhku kiiresti ja laias piirides reguleerida.
Ventilaator on alaliselt sisselülitatud, mis paikneb veepumba võlli küljes.
Ventilaatoririhm on lõtv, juhe generaatori juurest lahti, kaitse läbi põlenud.
Ventilatsioonisoojuspumpa on võimalik ära kasutada ventileeritavas õhus olevat soojust.
Ventilaatori tiivik on valmistatud koos hoorattaga ja istatud väntvõlli kaelale.
Ventilatsioon on tagatud loomuliku sissepuhke ja mehaanilise väljatõmbega.
Ventilaator - põhutükkide ja aganate väljapuhumine alumiselt sõelalt.
Ventilatsioon tähendab õhuvoolu kopsualveoolidesse ja sealt välja.
Ventilatsioonijuhtimis keskus on ajami üksus, mis juhib ajami automaat talitlust.
Ventilatsiooniaparaatidega on õhu temperatuuri võimalik meeldivamaks muuta.
Ventilatsiooni paigutus on selline sest hoonel on olemas avatavad aknad.
Ventilaatori võimsus on võrdne tootlikkuse ja rõhu korrutisega.
Ventilaatori tunnusjooneks on sõltuvused p=f(V), P=f(V) ja η =f(V).
Ventilatsioonitehnika on teadus õhuvahetuse organiseerimisest
Ventilatsiooni kasutamisel on lauda katuses õhu väljavooluavad.
Ventilatsiooniseade asukoht on näidatud graafilise osa plaanil.



Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõiste



Kirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli?

või

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO AKTIVEERIMISEL +10 PUNKTI !


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun