Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Varundamise tähtsust on raske üle hinnata, kuid pahatihti kiputakse seda hoopis alahindama - paljud asutused mõistavad varundamise vajalikkust alles siis, kui esimene kurb kogemus juba käes. Kuna andmetel pole hinnasilti küljes, ei osata neid riist- ja tarkvaraga vähemalt võrdväärseks hinnata enne, kui nad kadunud on. Kui aga varundamise vajalikkus kord selgeks saab (kas enda või teiste negatiivsete kogemuste põhjal), ei kiputa selles enam kahtlema.
Varundus - süsteemiga, et andmed jätkuvalt säiliksid? Või hoopis korraldada töötajatele koolitusseminar, et neid turbe alal harida? Poliitika ja põhimõtted Kõik ülalnimetatud sammud on mõistlikud, kuid praktikas peaks neile eelnema aluspõhimõtete paika panemine, mida tuntakse ka organisatsiooni turvapoliitika nime all. Turvapoliitika on infovaradega tegeleva asutuse töös üks keskseid dokumente, millest lähtub edaspidine tegevus.
Vastavasvormingusfailid on laiendiga .rtf ningneidavabjasalvestabenamiktekstitöötlusprogramme, olenemataarvutioperatsioonisüsteemist. Omauniversaalsusetõttueitoetasellinefailivormingkeerukamaidkujundus- jaküljendusvõtteid. Rikastekstivormingusfailepeetaksesuhteliseltohututeksmakroviirustejamuukahjuliku koodisisaldusesuhtes . MitmedEestiriigiasutusedeelistavaddigitaalsesandmevahetusesrikastekstivormingust ekstifaile. RTF fail on tekstitöötlusedokument.

Varguste puhul on väga oluline eristada põhjuseid (ebaõigluse tunne, ebaausus) probleemi tunnustest (puudujäägid, raha või esemete kadumised). Tajutava ebaõigluse puhul ei hakka mitte igaüks varastama, selle tee valivad ikkagi inimesed, kellele pole selged aususe ja ebaaususe mõisted.
Vaikimisi valik ON TÄISNURKNE VÕI SISESTA AR JA “RIVI” (ARRAY) VAJUTA ENTER
Vasturõhu - aurujõumasinas (vasturõhuturbiinis) jääb auru paisumise lõpprõhk jõumasinast väljumisel märksa kõrgemaks ümbruskeskkonna (nt jahutusvee) temperatuurile vastavast küllastusrõhust, olles võimaluse piires sobitatud soojustarbijale vajaliku aururõhuga.

Valmistoote või - teenuse müümine eeldab suurt mõttemalli muutumist, sest enam ei olda kellegi teise väärtusahelas, vaid moodustatakse täiesti uus oma väärtusahel, mis kuulub küll mõnda suuremasse teise valdkonna väärtusahelasse.
Vastavasvormingusfailid on laiendiga .rtf ningneidavabjasalvestabenamiktekstitöötlusprogramme, olenemataarvutioperatsioonisüsteemist (Linux, Windows, Macintosh). Enamiktekstitöötluserakendusi on võimelisedtöötama RTF failidega.
Varustuskanali puhul on võimalik luua nn. hõõrdevaba kapitalism, kus kõikidel turuosalistel on täielik informatsioon turul toimuva kohta ning võimalus võimalus vältida olemasolevat vahenduskanalit ja jõuda otse tarbijani.

Vanast ajast on alles jäänud soovitus kasta hõõguvpunaseks kuumutatud mõõk uriini sisse, mis pärineb punapäiselt poisilt või ainult sõnajalgadega toidetud kitselt.
Valminud juustudes on suur osa valkudest ensümaatiliselt hüdrolüüsitud lühemaahelalisteks ühenditeks, nagu polüpeptiidid, oligopeptiidid ja aminohapped.
Vaikepinnad on pinnad mille ehitamine masinatega on võimatu või oluliselt raskendatud ning ehitamine toimub valdavalt kasitsi.

Valgesus - valgesus on protsentuaalne mõõt, mis näitab, kui palju valgust peegeldub paberipinnalt tagasi.
Varasemad teedevalitsused on kaotatud , tööd teevad riigiettevõtjad-Tartumaa teed, pärnumaa teed, saare teed, võru
Vanandamine on karastamisel järgnev toatemperatuuril seisutamine mõned ööpäevad.

Vastuvõtja on seade, mis liitsignaal, mis sisaldab kõigi lõppkasutajate andmeid.
Vaikimisi raadius ON 0 ST ÜMARDAMIST EI TOIMU 4.SISESTA RAADIUS (NÄITEKS 3 JA ENTER)
Vahapaber – auru ja vett mitte läbilaskev parafiiniga immutatud paber.

Varasematel aegadel on olnud telekommunikatsiooni vahenditeks visuaalsed signaalid.
Valgesus on optiline näitaja, mis otseselt ei mõjuta trükitulemust.
Varruka passede – kätiste töötlemine, varruka detailidega ühendamine

Valupinna siledus on eriti oluline seadmeosadel, mis puutuvad kokku veega.
Valmistatakse 2 - es etapis: 1. Keetmine 2. Massi segamine munamassiga
Vahtpolüstüreenil on väike tihedus ja head soojusiolatsiooni omadused.

Valitud seadeldis on ehitatud Maaülikoolis mustikate puhastamiseks.
Variandil on ekraan veel udusem erinevate arvustuste järgi.
Vastuvõtja – võtab signaali vastu ja (UTP) keerupaare.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Varundusmeetodi valimisel on võimalusi palju, ühtne ja odav variant on kasutada va- rundatava(te) kataloogi(de) sisu mõne arhi- veerimisprogrammiga kokkupakkimist vajadusel krüpteerimist ja talletamist kas sama arvuti teisele kõvakettale vöi mõnda teise arvutisse.
Vaseniklisulam ni - sisaldusega 25% on tuntud mündimetallina.

Vaiksemad on ka materjalide kaod.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Valumalm on hästi valatav, sellest valatakse näiteks hoorattaid, seadmete aluseid ja pliidiraudu. Töötlusmalm sisaldab süsinikku raudkarbiidi Fe3C kujul.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Vaikimisi valik ON NEXT (N). VAJUTA KAKS KORDA ENTER (RIST LIIGUB SIRGESTAMISE LÕPPPUNKTI). SIRGESTAMISE TEOSTAMISEKS TULEB VALIDA GO (G) JA ENTERTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun