Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Uuringutest on   välja   tulnud   (Kooskora   jt   2005),   et   ettevõtete   juhid  kipuvad ära unustama lihtsa tõsiasja, et enam ei ole peamine väärtus seadmetes, masinates ja hoonetes,  vaid   hoopis   ettevõttes   töötavates   inimestes,   nende   oskustes,   teadmistes   ja   kogemustes,   ettevõttes  olemasolevas intellektuaalses ning sotsiaalses kapitalis.
Uuringutest on ilmnenud, et õietolmu levik sõltub väga paljudest konkreetsetest teguritest – põllu suurus, maastiku mosaiiksus, tuuled, õhuvoolud, linnud, putukad, ilmastikutingimused jne. Geneetiline ebastabiilsus Mõned teadlased väidavad, et geneetilise modifitseerimise tehnoloogia iseenesest suurendab horisontaalset geenisiiret ja rekombineerumist.
GMO
Uuringutest on selgunud, et sotsiaalsetel suhetel on tugev mõju inimese vaimsele seisundile. Väheste sotsiaalsete kontaktidega inimesed on teistest madalama enesehinnanguga ja tulevad oma eluga raskemini toime (Yur'yev, 2012). Interneti mittekasutamine halvendab inimeste toimetulekut tänapäevases uhiskonnas ̈ ka teenuste kättesaadavuse osas.

Uuringutest on selgunud, et 70% naistel ei põhjusta abort mingeid psüühilisi häireid, 20% kannatab kergema depressiooni all ning 10% juhtudest võib tegemist olla mitu kuud kestva depressiooniga ning hõlmata ka süü- ja kahetsustunnet.
Uuringutest on selgunud tõsiasi, et kui ühe ajupoolkera esmane visuaalne korteks saab kahjustatud, siis sellisel juhul jõuab info ( ehk impulsid ) talamuse lateraalse põlvkehalt otse kõrgematesse visuaalsetesse keskustesse.
Uuringutest on selgunud, et emakeele rääkijad teevad oma kõnes sageli selliseid korrektuure, kui räägivad inimestega, kelle jaoks on tegemist võõrkeelega – ent harvemini siis, kui neil on vestluspartneriga ühine

Uuringutest on selgunud, et teenuse tähtsamad tegurid on: usaldusväärsus, lühike tellimistsükkel, ettenägematule juhtumile reageerimisvõime ja paranenud kontaktid klientidega. Madalam hind ei olnud peamine tegur.
Uuringutest on selgunud, et põhjavee kvaliteedi halvendajaiks on kaevanduskäikudesse valguv vesi, mis kontakteerub käikude loomisel sulfiidsetest mineraalidest moodustunud sulfaatidega, muutub joogikõlbmatuks.
Uuringutest on ilmnenud, et õietolmu levik sõltub väga paljudest teguritest – põllu suurus, maastiku mosaiiksus, tuuled, õhuvoolud, linnud, putukad, ilmastikutingimused jne. (Eestimaa Looduse Fond 2006.)

Uuringutest on selginud , et kui osoonikiht hõreneb väheneb 1% võrra, siis UV-kiirguse intensiivsus tõuseb 2% võrra ja see omakorda tõstab nahavähki haigestumise tõenäosust 4% võrra.
Uuringutest on välja tulnud, et vaimne vägivald on levinum just tüdrukute seas ning poisid eelistavad pigem kaklemist ning muid füüsilise vägivalla viise.
Uuringutest on selgunud, et 40% algkooli õpilastest on õppinud arvutis kui arvutilaud ja -tool on valesti ja seetõttu on nende kehahoid muutunud valeks.

Uuringutest on selgunud, et soomlased on turistide arvu poolest rohkearvuliseim külastajaskond, kes igal aastal oma ostudega riigi rahakotti täiendavad.
Uuringutest on selgunud, et paljud inimesed töötavad pidevat ebamugavustunnet või isegi tervisehäireid tekitavas keskkonnas.
Uuringutest on selgunud, et paljud lapsevanemad ei ole rääkinud lapsele õigel ajal seksist ja kõigest sellega seonduvast.

Uuringutest on kogunenud andmed selle kohta, millist tüüpi vastuseid mingit kindlat tüüpi isikud tavaliselt annavad.
Uuringutest on selgunud, et biodiislit läheb vaja rohkem kui fossiilset kütust, et saavutada samasugune efektiivsus.
Uuringutest on selgunud, et tulevik on üsna tume ja hullemaks läheb, kui midagi ei parane – globaalne õudus.

Uuringutest on selgunud, et beebi tunneb ära ema südamelööke, rahunedes kõige kiiremini just ema süles.
Uuringutest on aga selgunud, et eestlased on poliitika suhtes passiivsed ja kodanikualgatust on vähe.
Uuringutest on selgunud, et insuldirisk kahekordistub iga kümne aasta järel pärast 55. eluaastat.

Uuringutest on selgunud, et kõige suurema riskiga on putukate tõrjumiseks mõeldud fenitrotioon.
Uuringutest on leitud ka tugev positiivne seos tagasiside ja tööga rahulolu vahel.
Uuringutest on ka täheldatud, et lapseeas on tüdrukutel tasakaal pisut parem kui

Uuringutest on selgunud, et tihti on loova juhtimise õhkkond natuke mänguline.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun