Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Facebook Like
Add link
Uuringutega on siiski 45 kindlaks tehtud, et väited kurjategijate erilistest füüsilistest joontest, mis eristaksid neid kõigist teistest inimestest, on põhjendamatud. Kurjategija formeerub ühiskonna tüüpilistes tingimustes, mis sisaldab õiguskuulekaid inimesi rohkem kui kurjategijaid. Keerulised majanduslikud tingimused, omavoli ja seadusetuse lokkamine mõjutavad negatiivselt nii sotsiaalset olmet kui ka inimeste psüühikat.
Uuringutega on tõestatud, et noorukid mitte ainult ei taastu, vaid ka ehitavad ja loovad uusi ajustruktuuri osi. See on tegelikult suur töö. Sellepärast ongi noortel vajalik puhata. Kahjuks ei taha noored aga endale ja oma aju puhkamisele eriti aega võtta.
Uuringutega on tõestatud, et vanematelt kanduvad lastele edasi hoiakud abielu suhtes. Vanemate abielu mõjutab laste tulevikku järgmiselt- hariduse, abiellumise ja laste saamise kohapealt ja eluplaanide tegemises.

Uuringutega on tehtud kindlaks, et poisslaste homoseksuaalsuse tunnistamine isale on märgatavalt raskem ning nende reaktsioon on negatiivne ja võib ulatuda isegi vägivallani.
Uuringutega on näidatud inhibeerivat toimet Borrelia burgdorfer´i (Lyme´i tõve ehk puukborrelioosi tekitaja), Mycoplasma hominis´e ja Chlamydia trachomatis´e suhtes.
Uuringutega on siiski kindlaks tehtud, et väited kurjategijate erilistest füüsilistest joontest, mis eristaksid neid kõigist teistest inimestest, on põhjendamatud.

Uuringutega on jõutud järeldustele, et kompaktse linnaga ei kaasne alati autokasutamise vähenemist, mida on peetud selle linnamudeli oluliseks positiivseks küljeks.
Uuringutega on tõestanud, et lühikeste ja jäikade lihaste puhul kasvab järsult vigastuste oht. Selleks et säiliks hea tervis ning enesetunne, on vaja
Uuringutega on tõestatud, et varases eas paljajalu käimine soodustab beebi jalgade õiget arengut ning samuti üldist lihaste kasvu ja arengut.

Uuringutega on kindlaks tehtud, et lastel, kes kasvavad vägivaldses peres, on vägivaldse peremudeli edasikandumise tõenäosus suur.
Uuringutega on kindlaks tehtud, et haiguste ja tervisehäirete risk kasvab hüppeliselt, kui regulaarselt ületada riskipiire.
Uuringutega on teada saadud, et igapäevane seleeni toidule lisamine vähendab ohtu vähki surra poole võrra.

Uuringutega on võimalik HER2 avaldumist määrata ja tulemustest lähtuvalt sobivat ravi määrata.
Uuringutega on kindlaks tehtud, et suurem osa kontaktnakkustena levivatest infektsioonidest
Uuringutega on kindlaks tehtud ligikaudu 24 000 liigi esinemine.

Uuringutega on selgunud, et Halimeda kasvab väga kiiresti,
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun