Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Usaldusisikul on õigus tutvuda töökorraldusega, saada tööandjalt teada oma ülesannete teavet, pidada läbirääkimisi kollektiivlepingu sõlmimisest. Neil on ka õigus saada koolitus oma ülesannete täitmiseks, ning kaasata eksperte oma ülesannete täitmisel.
Universaal - ketassaag Ц 6-2 Saeketas Ø350 mm käsitsi 2850 Rihthöövelpink CФ 4-4 Noavõll Ø125 mm käsitsi 6000 Paksushöövelpink CП6-9 Noavõll Ø125 mm 8-24 m/min 4570 Universaalfreespink ФC -1 käsitsi 6000 Vertikaalpuurpink CBП-2 Puur Ø8 mm käsitsi 3000 Kitsas lintlihvpink ШЛПС-5 Lihvpaber 80/120 käsitsi 25 m/s Saeketas Ø 315 mm 4200 p/min Formaatsaag S350WS käsitsi Saeketas Ø 100 mm 8000 p/min
Universaalne masin – paljude kiireltvahetatavate tööorgantiega masin, millega saab sooritada mitmesuguseid erinevaid tehnoloogilisi operatsioone Unifitseeritud masin – masin, mille konstruktiivsed ühikud (agregaadid, koostud, detailid) on valmistatud täieliku vahetatavuse põhimõttel teatud tüüpmõõtmete ridade piires

Uue ameti - või tootmishoone valmimist tähistava vastuvõtu korraldamiseks on kujunenud kindlad tavad: külalistele saadetakse kirjalikud kutsed, pakutakse tervitusjooki, sissejuhatava kõne peab asutuse juht, edasi kõneleb ehitusfirma juht, toimub lindi läbilõikamine.
Uus avastus - SilkProteinComplex ühend ongi see, mis kaitseb juukseid terve blondeerimise protsessi vältel andes lokaliseeritud kaitset eelkõige nendes kohtades, kus seda on kõige rohkem vaja.
Uuringud 2 – 96-liikmeliste gruppidega on näidanud, et mida suurem on grupp, seda enam suureneb ka grupiliikmete hulgas tendents tunda ennast pärsituna.

Ujuvusjõud on küll olemas, kuid see on väike, tekitatud vaid laeva talastiku ja kereplaadistuse mahu poolt välja surutud vee kaalust (Joon. 3.2). Joon.
Utilitarismi seisukohalt on alternatiivsetest käitumisviisides kõige positiivsem see, mis tulemusena annab maksimum naudinguid ja miinimum kannatusi.
Usaldusisik on töötaja, kes on valitud töötajate esindajaks seadusest tulenevate ülesannete täitmiseks.

Uurine on analoogne tööõnnetuste uurimisega. Ja ka tööandja peab uurima kutsehaiguestumist.
Ujuvus on laeva võime püsida määratud asendis vee peal, kandes ettenähtu lasti.
Universaalfreesi on võimalik kasutada nii ülafreesina kui lamellfreesina.

Unisex – Sootud – Mõlemale soole sobilikud riided
Ujuvusjõud on suunatud vertikaalselt üles.
Umbes 6 - 12% kontsentratsioon.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun