Sõnu seletav sõnaraamat

Turundusuuring on informatsiooni süstemaatiline ja objektiivne identifitseerimine, kogumine, analüüsimine ja levitamine, et täiustada/parandada otsuste vastuvõtmist ja probleemide lahendamist ning turunduse võimaluste leidmist. 1.Turundusuuringud on süstemaatilised.
Turundusuuringu etappideks on infovajaduse ja eesmärkide täpsustamine, teabeallikate määramine, andmete kogumisviiside kindlakstegemine, väljavõtukogumi eraldamine, andmete kogumine, töötlemine ja analüüsimine, tulemuste interpreteerimine.
Turundusuuring on informatsiooni süstemaatiline ja objektiivne identifitseerimine, kogumine, analüüsimine ja levitamine, et täiustada otsuste vastuvõtmist ja probleemide lahendamist ning turunduse võimaluste leidmist.

Turundusuuringud on näidanud, et sellistel inimestel nagu Michael Jordan või Britney Spears on võim mõjutada sind valima teatud jooksujalatseid või karastusjooki.
Turundusuuring on turu tunnetamiseks vajaliku info hankimine ja analüüsimine, mille ülesandeks on tagada turundusalaste otsuste tegemiseks vajalik informatsioon.
Turundusuuringute liigid - klassifitseerimise eesmärgist ja aspektist on võimalik turundusuuringuid liigitada uuringu meetodi, tunnuste, kasutajate arvu jms alusel.

Turundusuuring on üks turunduse juhtimise tugifunktsioonidest, mille eesmärgiks on võimaldada paremate turunduslike juhtimisotsuste tegemist.
Turundusuuringust endast on saanud turunduse infosüsteemi üks allsüsteemidest, mis kogub informatsiooni, mida teised allsüsteemid ei kajasta.
Turundusuuringu funktsiooniks on koguda, töödelda, analüüsida ja edastada objektiivset ja süstemaatilist infot firmat huvitava probleemi kohta.

Turundusuuring on viiest etapist koosnev protsess, mille järel saab saadud teavet kasutada otsuse langetamisel. 4
Turundusuuring on ettevõtte turundusotsuste tegemiseks vajalike andmete kogumine, talletamine ja analüüs.
Turundusuuring on turundusotsuse langetamiseks tarviliku info kogumine ja analüüsimine.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto