Sõnu seletav sõnaraamat

Tootlikkus on võimalik arvutada valemiga: Tvah K t K m u B L s n As = m 3 /vah S0 480 ⋅ 0,9 ⋅ 0,8 ⋅15 ⋅1,2 ⋅ 2,6 ⋅ 0,028 ⋅ 3 As = = 179m 3 / vah 7,6 B – plaadi laius, m 1,2 L – plaadi pikkus, m 2,6 s – plaadi paksus, m 0,028 n – plaatide arv lõigatavas pakis, tk 3 u – sae eendekiirus, m/min 10 S 0 - Plaadil lõikamist, m 7.6 K m = 0,8-0,83
Tootlikkus on madal: boniteediklass on IV kuni Va. The more frequent species in the undergrowth are: alder buckthorn, willows, juniper. Purple moor grass, wood small reed, purple small reed, blue moor grass, sedges, marsh parsley, melancholy thistle etc are typical innthe ground vegetation.
Tootlikkus on tootmissüsteemi VÄLJUNDITE ja SISENDITE suhe (järjekord on tähtis!) Tootlikkus = väljund/sisend ehk toodang/ressursid (kulud) Tootlikkus laiemas käsitluses on kõigi ressursside (maa, kapital, tööjõud, energia, informatsioon) kasutamise efektiivsuse näitajaks.

Tootlikkus on kõrge (Raiskab, eesmärke ei saavuta) (ei raiska, eesmärke ei saavuta) Efektiivsus madal/ Säästlikkus halb Säästlikkus hea 3. Juhtimise mudel a. Mudel tervikuna, millest koosneb ja kuidas toimub? Vaja on inimesi, finantse, füüsilisi vahendeid ja infot.
Tootlikkus on harilikult kuni 4 m³ /s, saadava surugaasi maksimaalne rõhk kuni 1000 MPa (1 GPa, 10 000 bar), rõhutõususaste üle 35 ... 40 Kompressor võib olla ühe-, kahe- või mitmeastmeline, lihttoimeline või kahepoolne.
Tootlikkus - - määratakse minuti või tunnitootlikkusena masina pideval töötamisel, jõuallika maksimaalsel koormamisel, arvutuslikes töötingimustes, tingmaterjaliga ja tehnilise passi järgsete mahtude ning kiirustega.

Tootlikkus on süsteemi(ettevõtte väljandte ja sisendite suhe Sisendid ettevõtte tootlikkuse mõõtmisel: tootmis/teeninduskulud (materjal, energia, kütus, palgakulu, põhivara kulum)
Tootlikkus on suurim. Teiseks põhjuseks on panga päritolu, kuna AS LHV Varahaldus on Eesti pank, tähendab see seda, et kui koguda raha Eesti pangas, toetatakse ühtlasi ka Eesti riiki.
Tootlikkus - võimalikult mitu tööoperatsiooni ühe kinnitusega; cnc-tööpinkide hea tundmine/kasutamine, mis võimaldab maksimaalset cnc-tööpingi omaduste ära kasutamist.

Tootlikkus on madal IV-Va bon. Alusmets mustika kasvukohatüübis on produktiivsed, tuleks Arumetsad jagunevad järgmistesse tavaliselt puudub või esineb üksikuid kadakaid.
Tootlikkus - mida suurem tootlikkus seda suurem võimsus, summaarne tõstekõrgus- mida suurem tõstekõrgus seda suurem pumba võimsus, varutegur- ootamatute kadude katteks
Tootlikkus on madal (IV - V boniteet), 100 aastase puistu keskmine kõrgus on 18 m ja tagavara 190 tm. Alusmets puudub või esineb üksikuid h. kadakaid.

Tootlikkus on võimalik arvutada valemiga Tvah K t K m u B L s n 480 * 0,5 * 0,8 * 15 * 1,5 * 3 * 0,012 * 2 Al = = = 95,7 S0 3,25
Tootlikkus on kehv, materiaalse elatustase tagasihoidik või madal, ja individuaalne vabadus on ohverdatud sotsiaalsele korrale.
Tootlikkus on madal, boniteediklass on IV...Va. The undergrowth is either absent or consists ob sparse junipers.

Tootlikkus on enamasti 2 kuni 3 liitrit minutis ja energiakulu ootetalitluses 1 kuni 3 kWh ööpäevas.
Tootlikkus on kõige suurem kolvi käigu keskosas ,sest kolvi liikumise kiirus on seal kõige suurem.
Tootlikkus on küll suur, kuid kitsendavaks asjaoluks selle kasutamisel on autonoomsuse puudumine.

Tootlikkus - kui palju toodangut on toodetud rakendatud tootmistegurite ühiku kohta.
Tootlikkus – madalam hind tarbijale – suurem teenistus omanikule, suurem palk.
Tootlikkus on väiksem. Narkootikumide tarvitamine töökohal põhjustab töölt

Tootlikkus on selle meetodi puhul kõrge, kuid protsess on raskelt reguleeritav.
Tootlikkus – valmistatud toodete hulka ühe ühiku kohta mingil aja hetkel.
Tootlikkus on sõltuvalt kütusest kummalgi 60 – 90 tonni auru tunnis.

Tootlikkus on süsteemi teatava väljundi ja kuulutatud sisendite suhe.
Tootlikkus – väljundid ja sisendid on rahalises väljundis.
Tootlikkus on tootmissüsteemi väljundite ja sisendite suhe.

Tootlikkus – masina kvaliteetse toodangu hulk ajaühikus.
Tootlikkus on madal, 100 metsasamblad ja turbasamblad.
Tootlikkus – 80 liitrit/tunnis Rõhk – 3 bar´i

Tootlikkus ehk jõudlus (vooluhulk) Q, m3/h
Tootlikkus on teise omast 2 korda suurem.
Tootlikkus on kõrgem kui männimetsadel.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto