Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Mõistete sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Terrorism on terroriakt poliitiliste või teiste eesmärkide saavutamiseks konventsionaalsete või valimatute relvadega mitteriiklike organisatsioonide või üksikisikute sooritatud vägivallaakti või sellega ähvadamist, mis külvab hirmu ja on suunatud eelkõige tsiviilisikute, aga ka infrastruktuuri vastu 11. septembri terrorirünnakud 11. septembri terrorirünnakud oli al-Qā‘idah' terrorirünnakute seeria Ameerika Ühendriikide vastu 2001. aasta 11. septembril.
Terrorirünnakuid usa - s alustas USA 7. oktoobril Afganistani sõda, et kukutada alates 1996. aastast Afganistanis valitsenud Talibani süsteem ning ning purustada seal USA andmetel tegutsenud terroriorganisatsiooni Al-Qā‘idah ja selle juht Usāmah ibn Lādin massiivsete õhurünnakutega. 2004. aasta põhiseaduse järgi on Afganistan presidentaalne islamivabariik.
Terror - vägivald poliitilises võitluses, mis viib inimeste hävitamisenigiljotiin- mehaaniline hukkamismasi, nime sai inseneri järgi, mõeldi välja et timuka tööd kergendadasankülotid- kõige radikaalsema vabariigi pooldajate hüüdnimi prantsuse revolutsiooni päevildirektoorium- Prantsuse valitsus

Terrorirühmituse võrgustik on viimaste aastatega muutnud oma strateegiat kui mitte taktikat hoopis laiaulatuslikumaks nii, et on pannud globaalse demokraatliku ja liberaalse jõu kahvatuma. Ehk tegemist on olukorraga, kus terrorostidele vastu astuda ja nende ideoloogia leviku voolu pole enam varasemast nii lihtne peatada.
Terrorirünnaku järel on mitmed aspektid : tuleb ravida suurt hulka inimesi, suureneb inimohvrite arv, protokollida kriisijuhtimine, ravimite ja vahendite varumine, tarnete ligipääsetavus kohtadel ja sidesüsteem, mis ühendab haiglat teiste haiglatega ning õiguskaitseorganite ja ohvrite perekondadega.
Terrorism on kuritegu EV seaduste järgi ja süüdistuse terrorismis võib saada märgatavamalt "süütumate" tegude eest kui seda on pommirünnak või selle kavandamine, kusjuures teatavatel tingimustel ei pruugi eelnimetatud teod üldse kvalifitseeruda terrorismina.

Terror – vägivald poliitilises võitluses, mis viib sageli inimeste füüsilise hävitamiseni; hirmuvalitsus terrorism – teadlik vägivalla rakendamine tavaliselt juhuslike tsiviilelanike suhtes, et saavutada valitsuselt oma nõuete täitmist
Terror –  vagivald poliitilises võitluses, mis viib sageli ka surmani. Jakopiinide diktatuuri ajal hukati väga palju ka neid, kes esialgu olid  ka revulatsiooni pooldajad : käsitöölised, talupojad, kaupmehed jne.
Terrorism on üks suurimaid probleeme tänapäeva maailmas. Pärast kaksiktornide hävingut kuulutas USA sõja Afganistanile, et kukutada seal sealne Talebani režiim ning hukata Osama bin Laden, mis pole siiani õnnestunud.

Terroriaktide objektideks on inimesed ja vara (nii riigi- kui ka eravara), ent põhitähelepanu all on riigipead, diplomaadid, riigiametnikud, firmajuhid ning mittesõjalisi või rahuvalveülesandeid täitvad sõjalised sihtmärgid.
Terror - vägivald poliitilises võitluses, häviitatakse poliitilisi vastaseid 12.27.juuli 1794. Rahvas mõistis jakobiinide diktatuuri koledust ning oldi tüdinenud hirmuvalitsemisest.
Terrorism on tuntud ka sõjalise strateegia ja taktikana, kuid selle defineerimine on väga raske tänu asjaolule, et konfliktipooled käsitlevad terrorismi erinevalt.

Terror – Poliitiliste vastaste hävitamine, valimatu vägivalla kasutamine 6. Revolutsioon – üleminek ühelt ühiskondlik-poliitiliselt korralt teisele.
Terrorism on igapäevaellu kuuluv osa. Inimestel on erinevad maailmavaated ning sellest tulenevalt ka teistsugused kartused, mis tekitavad nende sees kõhedust.
Terroriseerimine - kes poleks meist seda meedias näinud? Ma olen selle vastu, sest neid asju propageeritakse tihti, kuigi isiklikult mina ei ole nendest mõjutatud.

Terror - vägvald poliitilises võitluses,mis viib sageli inimeste füüsilise hävitamiseni,hirmuvalitsus Enamik terroriohvreid olid lihtrahva hulgast.
Terror on „seaduslik“ ! • Jagatakse kodanikutunnistused • „Revolutsiooni vaenlaste“ süstemaatiline otsimine ja hävitamine • Tulemused
Terror - oma riigi raj ootavad juudid,eur- IRA ja ETApõhja-iiri taasühend+iseseisv hisp baskidele.enesetapurün,palestiina ei tun iisraeli riiki.

Terrorism - IRA. SEES INGLISE SÕJAVÄGI • 1998 A SÕLMITI LEPING OLUKORRA NORMALISEERIMISEKS (IRA LOOVUTANUD RELVAD) SUHTELISELT RAHULIK PRAEGU
Terrorism – teadlik vägivalla rakendamine tavaliselt juhuslike tsiviilelanike suhtes, et saavutada valitsuselt oma nõuete täitmist.
Terrorismiohule reageerimiseks on Euroopa Liit töötanud välja neljal sambal põhineva strateegia.Ennetamine,kaitsmine,jälitamine ja reageerimine.

Terroriseerimine ehk püsiva hirmutunde kujundamine; Pideva pinge all hoidmine; Lapse sundimine tegevuseks, mis on teda kahjustav.
Terrorismi oht on väga suur, peaksid tõsiselt kaalutlema tugevamate meetmete kasutuselevõtu, et tagada inimeste julgeolek.
Terroriseerimisele sotsiaaldemokraa - tia poolt reageerib mass sama vähe nagu ka tema inimõiguste ja vabaduste masendavale kuritarvitamisele.

Terror – vägivald poliitilises võitluses, mis viib sageli inimeste füüsilise hävitamiseni; hirmuvalitsus
Terrorism on ÜRO Julgeolekunõukogu poolt kuulutatud üheks kõige tõsisemaks ohuks rahule ja julgeolekule.
Terroristidele on vägivalla kasutamine hirmutamiseks peamine tegutsemismeetod, kuid vabadusvõitlejatele mitte.

Terrorism on igasugune vägivald, mille tulemusena kannatavad inimesed nii vaimselt kui füüsiliselt.
Terrorirühmituste purustamine – programm näeb ette terrorirühmituste purustamist muude kui õiguskaitse vahenditega.
Terrorism on väljakutse ja selle ohjeldamine vajab põhjalikult koordineeritud jõupingutusi.

Terrorism on teadlikult kavandatud ja elluviidud vägivald, kas riigi või üksikisiku vastu.
Terroristid on viimasel ajal kutsunud avalikult üles ründama naftapuurkaeve ja naftajuhtmeid.
Terrorism on demokraatia suurim vaenlane, sest demokraatia on selle poolt kõige haavatavam.

Terrorirühmitusele al - Qaedale. See, mis seisab 9/11 ametlikus raportis, on lihtsalt absurdne.
Terrorismihirmus on kaalutud selle täpsuse eemaldamist, pole seda siiani õnneks tehtud.
Terrorism – sihtmärgiks on riik ja eesmärgiks revolutsiooniline kukutamine.

Terror - kogu see brutaalsus ja jõhkrus häälestas rahva enamlaste vastu.
Terrorirühmitused - neid kõiki peetakse uuteks osalejateks rahvusvahelistes suhetes.
Terrorismi probleemid - 1993 esimene pommiplahvatus NY maailmakaubanduskeskuses.

Terroristlikud - korraldasid kogu euroopas kümneid poliitilisi mõrvu.
Terrorist – terrorism etniline puhastamine – ethnic cleansing
Terror - vägivald poliitilises võitluses, hirmuvalitsus.

Terrorismi tõttu on ka Autodesk selle ikooni kujundanud rahumeelsena
Terroriakte on toimunud Istanbulis, Izmiris ja Mersinis.
Terrorism - eesmärgiks on levitada hirmu ja paanikat.

Terroriste on ka Iirimaal, Korsikal, baskide hulgas.
Terrori - gruppide võrgustik on mitme juhiga.
Terror – sihikindel vastaste hävitamine

Terror on jõudnud igasse eluvaldkonda.
Terrorism - inimesed sõdivad väga palju.

Terrorirünnak usa - le: kaksiktornide lagunemine
Terrorist – iraaklane – rätikupea

Terror - verine arvete õiendamineTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun