Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Sulge
Add link
Tehnoloogia on kallis, tuulekiiruse Taastuv väikese energiatarbimise korral ajaline ebaühtsus, tuulevaiksetel Alternatiivne perioodidel on vaja otsida muud energiaallikat; tekitavad müra, häirivad lindude rännet, hõivavad maad; kasutuspiirkonnad piiratud Päikeseenergia Saasteaineid ei teki, tasub rajada ka Tehnoloogia kallis, vajab suuri Taastuv väikese energiatarbimise korral kapitalimahutusi.
Tehnoloogia on ilmselt kõige võimsam väliskeskkonna jõud, mis mõjutab inimeste elu. Turundajad peaksid jälgima: tehnoloogiliste muutuste kiirenemine (enam ei kesta asjad põlvkonna, vaid pidev arendamine) , suured arendus ja teadustöö eelarved , väikeste arenduste suur hulk, suurenev regulatsioon (enne turule jõudmist, kontrollid).
Tehnoloogia on küllalti keerukas ja aega nõudev, kuid ometi tehti vanal ajal igas talus ise kamajahu. Kõigepealt keedeti soolaga maitsestatud vees terad peaaegu pehmeks, seejärel kuivatati need päikesepaistel tuule käes, seejärel röstiti neid ahjus ja lõpuks jahvatati.

Tehnoloogia – tootmisviis • kõrgtehnoloogia – teaduse uusimate saavutuste rakendamine ellu • ettevõtlusklaster – mingis piirkonnas spetsialiseeriunud suur ettevõtlusvõrgustik, mis on keskendunud sarnase või omavahel seotud toodangu vahetamisele.
Tehnoloogia on kallis, tuulekiiruse ajaline väikese energiatarbimise korral ebaühtlus, tuulevaiksetel perioodidel on vaja taastuv otsida muud energiaallikat; tekitavad müra, alternatiivne häirivad lindude rännet, hõivavad maad; kasutuspiirkond piiratud.
Tehnoloogia on kallis. Tuuleenergia Lagedad ning suhteliselt Ei ole stabiilne, tootlikkus ei ole nii suur kui tuulised kõrbed kus oleks soojuselektrijaamadel võimalused olemas Geotermaalenergia Asub Araabia laamal Laamade piirid on kaugel tarbijast.

Tehnoloogia on kallis, tuulekiiruse ajaline ebaühtlus, energiatarbimise korral tuulevaiksetel perioodidel on vaja otsida muud taastuv energiaallikat; tekitavad müra, häirivad lindude rännet, alternatiivne hõivavad maad; kasutuspiirkond piiratud.
Tehnoloogia on kallis, tuulekiiruse ajaline ebaühtlus, tuulevaiksetel energiatarbimise korral perioodidel on vaja otsida muud energiaallikat; tekitavad müra, taastuv häirivad lindude rännet, hõivavad maad; kasutuspiirkond piiratud.
Tehnoloogia – eesmärgi saavutamiseks kasutatavad vahendid (materiaalne külg) • Struktuur – määratlev inimeste jaotumise org. hierarhias, rollid ja rollisuhted.

Tehnoloogia - loob füüsilised ja majanduslikud eeldused organisatsiooni ees seisvate ülesannete täitmiseks, lisaks on vaja materiaalseid ja tehnilisi vahendeid.
Tehnoloogia on sobivate kiviliistude nukleusest lahti raiumine, retuśśimine. Mesoliitikumis kasutati tööriistade valmistamiseks peamiselt kohalikku materjali.
Tehnoloogia on kallis, energia(taastuv) keskkonnasõbralik, saab tuulevaiksel perioodil kasutada väikese vajab täiendavat alternatiivne tarbimise korral.

Tehnoloogia on viis, kuidas ja milliste tööprotsessidega antud majandus teatavaid hüvesid valmistab, sõltub omakorda inimvahekordadest.
Tehnoloogia on lihtne. Suuremaid esemeid, nagu autorehve, paberirulle, puitu jms, saab tükeldada hüdraulilise lõikuri või giljotiiniga.
Tehnoloogia – teaduse rakendamise tulemus ehk teadmised, mis on teaduse rakendamise tulemuseks, kuidas midagi teha või valmistada.

Tehnoloogia on üldjoontes jäänud samaks, kuid see on muutunud oluliselt efektiivsemaks ning arendusse on piisavalt investeeritud.
Tehnoloogia - kunstkiud, täppismõõteriistad, elektroonikaaparatuur, kus töödeldakse materjale, mis ei talu päevavalgust.
Tehnoloogia on viimaste aastate jooksul tohutult arenenud ning see on muutnud inimeste igapäevast elu ja omavahelisi suhteid.

Tehnoloogia - tehnoloogia,mida organisatsioon kasutab, mõjutab olulises osas seda, milline on organisatsiooni struktuur.
Tehnoloogia – sageli on vajalik protsesse fundamentaalselt muuta, et saada kasu uue tehnoloogia kasutusele võtmisest.
Tehnoloogia on kulukas. Lisaainena on maltitiool leidnud rakendust kui tehismagusaine, emulgaator ja stabilisaator.

Tehnoloogia – viis, kuidas ja milliste tööprotsesside abiga antud majandus teatavaid hüvesid valmistab
Tehnoloogia on küllalti keerukas ja aega nõudev, kuid vanal ajal saadi sellega hakkama igas talus.
Tehnoloogia on sarnane plastmassitööstusest kasutatava plastdetailide valmistatava tehnoloogiaga.

Tehnoloogia tähendab inimeste tegutsemiseks vajalikke materiaalseid ja tehnilisi vahendeid.
Tehnoloogia on teinud tänasesse staadiumisse jõudmiseks läbi tohutu arenguhüppe.
Tehnoloogia on samas kvaliteetne ning saab teha sügavat ja kitsast keevitust.

Tehnoloogia on vaieldamatult enim ühiskonna arengut mõjutanud nähtus.
Tehnoloogia – tööoperatsioonide kindel järjestus
Tehnoloogia - teadmiste ja oskuste põhine teenus.

Tehnoloogia - tootmismenetlus, menetluste kogum
Tehnoloogia - ja tehnikaasutusi ja ülikoole.
Tehnoloogia on analoogne virnastamisega.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun