Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Teenistus - või sotsiaalvaldkonda puudutava lepingu sõlmimiseks, täiendamiseks ning muutmiseks, lubama ametiühingu poolt valitud esindajaid takistamatult tutvuda töötajate töökorralduse ja tingimustega ühingus, asutuses või muus organisatsioonis, kus töötab selle ametiühingu liikmeid, lubama valitud esindajal esitada arvamusi, ettepanekuid töötajate esindamise küsimustes, täitma ametiühingute suhtes muid seadustest või kollektiivlepingust tulenevaid kohustusi (Prozes., Vaikma.
Teenistus kgb - s Pärast ülikooli lõpetamist asus ta suunamisega tööle KGB-s. Ta vormistati tööle algul KGB Leningradi oblasti peavalitsuse sekretariaati, see järel töötas umbes viis kuud (esimeses osakonnas, st kaadriosakonnas) Teise peavalitsuse (välisluure) süsteemis, Putini sõnul vastuluure allosakonnas.
Teenistuses a on väga aktiivne noor juht, kellel on palju ideid, ta astus ametisse hiljuti ja püüab oma teenistuses kõiki asju korda teha, parandab ja täiendab sissekorraeeskirja koos oma alluvatega, teeb korda vananenud kordasid ja juhendeid, viib sisse igasuguseid tehnoloogilisi uuendusi.

Teenistuslähetus on ametniku saatmine ametisse nimetamise õigust omava isiku või tema volitatud isiku korraldusel kindlaksmääratud ajavahemikus täitma teenistusülesannet väljaspool alalise ametikoha asukohta või koolitusele väljaspool alalise ametikoha asukohta.
Teenistuslähetuseks nimetatakse avaliku teenistuja suunamist ministeeriumis kantsleri ja muus ametiasutuses ametiasutuse juhi (või nende volitatud isiku) korraldusel kindlaksmääratud ajavahemikuks teenistusülesande täitmisele väljapoole alalise teenistuskoha asukohta.
Teenistusliku järelvalve on kontroll, mida teostavad kõrgemalseisvad ametiasutused ja ametnikud neile alluvate ametiasutuste ja ametnike tegevuse õiguspärasuse:kontrollitakse haldustoimingute vastavust kehtivale õiguskorra nõuetele ning otstarbekuse suhtes.

Teenistuslik - kt, mida teevad kõrgemad organid, ametnikud neile alluvate suhtes, et kt otstarbekus ja seaduslikkus. KOVi puhul valitsus: ettekirjutus, peatada akti kehtivus, toimingu sooritus, tunnnistada akt keht.
Teenistuslik järelevalve on valitsuse poolt valla või linna ametiasutuste ja nende ametiisikute ning ametiasutuste hallatavate asutuste ja nende juhtide tegevuse seaduslikkuse ja otstarbekuse üle teostatav kontroll.
Teenistuslik järelevalve - kontroll, mida teostavad kõrgemalseisvad ametiasutused (organid) ja ametnikud neile alluvate ametiasutuste ja ametnike tegevuse õiguspärasuse ning otstarbekuse suhtes.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Teenistuskoer on inimesele suure tähtsusega: piirivalvuritele on ta kindel võitluskaaslane, tuletõrjekoerad otsivad ja päästavad põlevast majast sinna jäänud inimesi, asendamatu on koer varaste ja kurjategijate tabamisel, Suures Isamaasõjas kasutati neid sanitaride ja sidepidajaina, koerte abiga avastatakse gaasitrassidel gaasileket, nad on majavalvurid, karjahoidjad.
Teenistuslik järelvalve on sätestatud VVS ptk-s 17. - õigus teha ettekirjutus akti/toimingu muutmiseks - peatada toimingu sooritamine / akti kehtivus - tunnistada akt kehtetuks.
Teenistuslähetus on avaliku teenistuja suunamine tööülesannete täitmiseks kindlaks määratud ajavahemikuks väljaspool alalise teenistuskoha asukohta.

Teenistuslik järelevalve - korraldatakse valitsusasutuste ja nende hallatavate riigiasutuste tegevuse seaduslikkuse ja otstarbekuse tagamiseks.
Teenistuses ehk avaliku teenistuse õigussuhetes riigiorganiga, omades spetsiifilisi õigusi, kohustusi ja vastutust.
Teenistus - ja kutsealaste, majanduslike ja sotsiaalsete õiguste ja huvide esindamine ja kaitsmine (AÜS §2).

Teenistus - , töö- ja ametisõitudeks kasutamise kulude hüvitise maksmise tingimused ja hüvitise
Teenistuse liigid on tegevteenistus Kutsealused, kes usulistel või kõlbelis- ja teenistus reservis.
Teenistus - või kutsealaste kohustuste täitmisel toimepandud tegu Õigusrikkumiste liigid.

Teenistus - sportkoerad: Bernhardiin, bokser, dobermannpinśer, dogi, newfoundlani koer
Teenistus - ­‐  ja  töösuhete  korraldamine   Päritolu:  Algatusdokument  
Teenistused on tegevusalapõhiselt jaotatud osakondadeks, mis on äratoodud alloleval

Teenistuskäik - 1865-1866 Hellenurmes A.T von Middendorffi perekonna koduõpetaja.
Teenistus - vm alluvussuhet ja väljaspool teenistuslikku järelevalvet.
Teenistus - või kutsealaste kohustuste täitmisel toime pandud tegu.

Teenistuskäik - al. 1838 koolmeister Vändra köstri-ja kihelkonnakoolis.
Teenistuse liigid on riigiteenistus ja kohaliku omavalitsuse teenistus.
Teenistuses antifoonid - koguduse ja preestrivahelised vastaslaulud.

Teenistuskäik - 1859-1862 Torma kihelkonnakooli õpetaja.
Teenistuskäik on olnud stabiilne ja areng ühtlane.
Teenistusklass tipp - professionaalid, tippjuhid.

Teenistuslähetused – ainult dokumendi alusel.
Teenistuse kulminatsiooniks on seaduselaeka avamine.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun