Teadusest endast on võimalik mõelda kui religioonist, teadus on defineeritud uskumuste kaudu, seda on kritiseeritud, kuid paremat ei ole suudetud välja pakkuda(kui huvitab, siis googelda – Gettier – argument). Ei ole üldse selge, kust maalt saab teadusest religioon ja religioonist teadus.
Teaduses on biheiviorism 20 sajandil tekkinud psühholooga, etoloogia, sotsioloogia ja kasvatusteaduse suund, mis seletab inimeste ja loomade käitumist reaktsioonidena välismaailmast saadud stiimulitele, ignoreerides teadvust või organismi aktiivsust.
Teaduses on asjalood üldiselt sellised, et kui mingisugust nähtust ei suudeta ise tuvastada või laboratooriumites korduvalt esile kutsuda, siis seda ei ole ilmselt olemas või pole selle olemasolu lihtsalt võimalik.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk). Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).
Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu! Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.