Sõnu seletav sõnaraamat

Töölepingu muutmine on üldjuhul lubatud vaid poolte kokkuleppel. Töötaja nõudmisel võib toimuda teisele tööle üleviimine, kui: 1. Arsti otsusega on töötajale senise töö jätkamine tervislikel põhjustel vastunäidustatud ja tööandjal on teist tööd, mida töötaja tervis võimaldab teha.
Töölepingu muutmine on lubatud vaid poolte kokkuleppel, välja arvatud seaduses ette nähtud juhtudel, kui töötajal või tööandjal on õigus nõuda töölepingu ühepoolset muutmist Töölepingu tingimuste muutmine tuleb vormistada kirjalikult töölepingus.
Töölepingu muutmine on töölepingus kindlaksmääratud tingimustes muudatuste tegemine, sealhulgas mõnede tingimuste lepingust väljajätmine või täiendavate tingimuste lepingusse võtmine.

Töölepingu muutmine on lubatud vaid poolte kokkuleppel, välja arvatud seaduses ette nähtud juhtudel , mil töötaja või tööandjal on õigus nõuda töölepingu ühepoolset muutumist.
Töölepingu muutmine tähendab lepingus kindlaksmääratud tingimuste muutmist, sealhulgas mõne tingimuse lepingust väljajätmist või uue tingimuse lepingusse võtmist.
Töölepingu muutmine on lubatud üldjuhul vaidpoolte kokkuleppel, erandiks on olukord, mil töötajal või tööandjal on õigus nõuda töölepingu muutmist.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Töölepingu muutmine on töölepingus kindlaks määratud tingimustes muudatuste tegemine, sealhulgas mõnede tingimuste lepingust väjajätmine või täiendavate tingimuste lepingusse võtmine. Oluline on teada, et töölepingut võib muuta ainult poolte kokkuleppel!
Töölepingu muutmine on siin võimalik üldjuhul kokkuleppel.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto