Sõnu seletav sõnaraamat

Suurimaks ohuallikaks on peetud sõjaliselt aktiivset Venemaad, kes on kogu aeg soovinud oma impeeriumi piire laiendada, raiuda akent Euroopasse ning unistanud ülemaailmsest kommunistlikust revolutsioonist. Teiseks suuremaks ohuks Eestile peeti Saksamaad, kes võis ajaloolisele kogemusele tuginedes pretendeerida Baltikumi valitsemisele. Lisaks nõudis Saksamaa endale järjest suuremat eluruumi ning oht kasvas eriti suureks kui võimule tulid natsid, kes kavandasid ittatungi jätkata.
Suurimaks linnak on pealinn Vilnius(vaata joonist 1), mis asub Kagu-Leedus, elamiskohaks on see 540 000. Leedulased moodustavad linna elanikkonnast 58%, poolakad 19%, venelased 14% ning muud rahvad moodustavad 9%. Linna pindala on 263 km2. Vanalinn on on Vilniuse ajalooline paik ning see on ka üks suurimaid vanalinnu Ida-Euroopas. Samuti on tähtsad hooned Vilniuse Katedraal ja Vilniuse
Suurimaks - probleemiks.d?id=32045921 http://www.alkomeeter.com/kuidasmojub.htm http://www.elukiri.ee/0110/tervis/10075960.php http://www.werro.ee/meedia/failid/maakond/tervis/materjalid/opilaste_esitlused/ann_katlin_m ariliis.pdf http://www.alkoinfo.ee/ http://www.ave.ee/uudised.php?page_id=224 http://www.aids.ee/main_est.php?id=57 http://jootargalt.ee/alkohol

Suurimaks arteriks on südame vasakust vatsakesest alguse saav aort, mille ülaosast (nn aordikaarest) lähtub kolm suurt peasse ja kätesse suunduvat arterit ning kaks südant verega varustavat pärgarterit, alaosast (rinna- ja kõhuaort) aga rindkeret ja alakeha verega varustavad arterid.
Suurimaks abivahendiks on töökojas kaks kahepostilist autotõstukit, mis võtavad enda alla ka enamuse töökoja ruumist, kuid see ei sega veel töötamist ja ruumiliselt pole probleemi enamuste töödega.
Suurimaks jooksukiiruseks on registreeritud 10,21 m/s. Arvutuste kohaselt võis Polimnestor niisiis olla võimeline jooksma 100 m ca 8 sekundiga ja edestama praegusi tippsprintereid ligi paarikümne meetriga.

Suurimaks mõjutajaks on aga makrotoitained, peamiselt fosfor (magevees) ja lämmastik (soolases vees). Läänemeres Gdanski piirkonnas võib limiteerivaks olla fosfor, sest see käitub nagu mageveekogu.
Suurimaks eelduseks on siskin tooraine olemasolu, sest ilma selleta ei saa ju midagi toota, ning siis pole ka valmistoodangut mida pakkuda klientidele, kuid peaks ka olemas olema ostuvõimeline turg.
Suurimaks erinevuseks on see, et mängijad ei mängi üksteise vastu, vaid nad peavad tapma koletisi, kes World of Warcrafti maailmas elavad. Mängus saad avastada World of Warcrafti maailma.

Suurimaks konkurendiks on laserkaugusmõõtja, mis võimaldab laseriga mõõtmisi teostada, võimaldab arvutusi teostada, kuid ei suuda hoiustada ega ühildu arvutiga.
Suurimaks kaitsealaks on Haanja looduspark (8805 ha). Haanja Looduspargi koosseisu kuuluvad Suur Munamägi, Vällamäe ürgmets, Kütiorg ja Rõuge ürgorg.
Suurimaks kõrgustevaheks on 27 kilomeetrit (Maal 20 kilomeetrit). Pinnase põhikomponendiks on kvartsliivas olevad limoniidi ja raud(III)oksiidi lisandid.

Suurimaks motivatsiooniks on tehtud töö eest kiita saamine ning hea enesetunne, et kõik on hästi ning sellepärast ei pea enam muretsema.
Suurimaks hirmuks on inimestel olnud see, et kas ikka need looduslikud katused vett peavad, peavad küll ja seda väga tõhusalt.
Suurimaks järveks on Drūkšiai, mis on 45, 78 km². Leedu territooriumil asub palju järvi(vaata joonist 1) ja soid.

Suurimaks konkurendiks on Home4You, mille esinduskauplust Pärnus ei ole, kuid kes üle-eestiliselt on väga tunnustatud.
Suurimaks ekspordiartikliks on apelsinid, mandariinid ja teised tsitrusviljad, mida kasvatatakse peamiselt maa kagurannikul.
Suurimaks eeskujuks on mu vanaisa, kellel ma käin suvilas abis mitmeid töid tegemas. Ta on õpetanud mulle palju.

Suurimaks muutujaks on laenuintressides ja investeeringutelt nõutavates tulunormides on tasu riski eest.
Suurimaks kasvumootoriks on töötlev tööstus, mis hetkel sõltub olulisel määral toodangu väljaveost.
.
Suurimaks lennundusettevõtteks on SAS. Reisilende Tallinna ja Stockholmi vahel on mitu korda päevas.

Suurimaks ohustajaks on inimkapitali defitsiit, seda nii kvaliteedi kui kvantiteedi osas.
Suurimaks ohuks on oma riigi suhtes järjest ükskõiksemaks muutuvad inimesed.
Suurimaks järveks on General Carrera järv, millest osa jääb Argentina alale.

Suurimaks hirmuks on see, et ei pääse ülikooli, ei leia tasuvat tööd.
Suurimaks hüveks on kõige mõistuspärasem toimimine kogu elu jooksul.
Suurimaks kahjuriks on hirv, kes eelistab pihlaka lehti teistele puudele.

Suurimaks kiiruseks on saavutatud 130 km/h Sam Whittinghami poolt (1).
Suurimaks infravalguseallikaks on päikene, mille toimel kuivatame oma pesu.
Suurimaks jõeks on 100 km pikkune ja 9960 km2 Emajõgi.

Suurimaks kõrgustevaheks on 27 kilomeetrit (MaalTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto