Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Suhtekorraldus on juhtimisfunktsioon, mis määratleb, loob ja säilitab kasulikke suhteid organisatsiooni ja erinevate sihtgruppide vahel, kellest sõltub organisatsiooni edu või ebaedu. Laiemas mõttes suhtekorraldus – kunst ja sotsiaalteadus, mille eesmärgiks on analüüsida trende, ennustada nende tähtsust ja tähendust, konsulteerida organisatsiooni liidreid ja viia täide tegevusprogramme, mis kajastaksid organisatsiooni avalikkuse huve.
Suhtekorralduse peidetud ehk jäämäe veealuse osa moodustavad:  Juhtidenõustamine,  Uuringud ja analüüsid  Programmide planeerimine  Programmide hindamine Seega kõik need tegevused, mis on esmapilgul silmale nähtamatud ning reegline leiavad aset organisatsiooni sees.
Suhtekorraldus on rakenduslik sotsiaalteadus, organisatsiooniteooria haru, millesse annavad om atugeva panuse ka süsteemiteooria, organisatsiooniteooria, sotsiaalpsühholoogia, mänguteooria ja teisedki sotsiaalteaduste valdkonnad.

Suhtekorraldus on samuti küllalt perspektiivikas eriala, kuna ühiskondlikus ja isiklikus elus, äris ja poliitikas, kunstis, teaduses ja spordis on äärmiselt oluline kujundada stabiilselt positiivset avalikku arvamust.
Suhtekorraldus on tegevusala mis aitab organisatsioonidel kirjeldada oma olemust, väärtusi, ehitada organisatsioonikultuuri,mis põhineb dialoogil ja kaasamisel ning viia täide orgaisatsioonide vastutust ühiskonna ees
Suhtekorraldus - ühiskonnaga heade suhete loomine avalikkuse positiivse tähelepanu kaudu, mis saavutatakse info levitamise ja sündmuste korraldamisega. Ka kätkeb suhtekorraldus ettevõtte identiteedi loomist ning

Suhtekorraldus on kogu organisatsiooni suhtlemisprotsessi organiseerimine ja juhtimine, mille eesmärgiks on saavutada hea arusaamine ning side organisatsiooni ja kindlate sihtgruppide vahel.
Suhtekorralduslikust aspektist on alati kasulikum alustada probleemi allika otsimisel sisemiste faktorite analüüsiga, st enne kellegi teise süüdistamist on mõttekas vaadata, mida on ise valesti tehtud.
Suhtekorraldusprotses - Reliisiprotsessid Lahendusprotsessid sid Intsidendihaldus Ärisuhete haldus Reliisihaldus Tarnijate haldus Probleemihaldus 47 Guido Leibur Mida me tahame IT –ga saavutada?

Suhtekorraldus - Kommunikatsiooni juhtimine ehk plaanipärane tegutsemine eesmärgiga lua ning säilitada heatahtlikud kahepoolsed suhted org’i ja kõiki nende vahel, kellega ta suhtleb.
Suhtekorraldus on juhtimise funktsioon, mis määratleb, loob ja säilitab kasulikke suhteid organisatsiooni ning erinevate sihtgruppide vahel, kellest sõltub organisatsiooni edu või
Suhtekorraldus on organisatsiooni suhtlemisprotsessi plaanipärane juhtimine eesmärgiga saavutada hea arusaamine ning side organisatsiooni ja kindlate sihtgruppide vahel.

Suhtekorraldus on järjepidev ja plaanipärane ettevõtte kommunikatsioon selleks, et luua ja säilitada kahepoolsed heatahtlikud suhted ettevõtte ja avalikkuse vahel.
Suhtekorraldus on järjepidev ja plaanipärane tegevus, eesmärgiga luua ja säilitada kahepoolsed heatahtlikud suhted organisatsiooni ja avalikkuse vahel.
Suhtekorraldus - ühiskonnaga heade suhete loomine avalikkuse positiivse tähelepanu kaudu, mis saavutatakse info levitamise ja sündmuste korraldamisega.

Suhtekorralduse protsesse on seni uuritud enamasti stabiilsetes ühiskondades tingimuste, kus muutunud on ainult üks või paar süsteemi komponenti.
Suhtekorraldus on strateegiline kommunikatsiooniprotsess, mis rajab mõlemapoolset kasulikke suhteid organisatsiooni ja avalikkuse vahel.
Suhtekorraldus - kombineerimiseltekib lisaväärtus ning tarbijatele suunatakse selge, järjepidev ja maksimaalselt efektiivne sõnum.

Suhtekorraldus on asümmeetriline, keskendudes kitsalt kliendi eesmärkide saavutamisele ning jättes kõrvale ühiskondlikud huvid.
Suhtekorraldus On allasutuste avalike suhete igas riigis ja igas valdkonnas. Eksporti, agncies avalike suhete oluline roll.
Suhtekorraldus – eesmärgiks püsiva usalduse, koostöötahte loomine institutsioonide ja inimeste vahel.

Suhtekorraldus - Inspiratsioon,mõjutamine,teiste arendamine,meeskonnatöö,konfliktiohjeldamine
Suhtekorralduse ülesandeks on edendada muudatuste elluviimist läbi info pakkumise, avaliku debati loomise.
Suhtekorraldusfunktsioonil on organisatsioonis usaldusväärne maine ja kaastöötajate toetus.

Suhtekorralduslikud eesmärgid on laiema missiooni (tootmine, müük, teenus) toetajad.
Suhtekorraldus – rohkem tekst ja sõnad, kui visuaalsus.
Suhtekorraldusbürooks on Estravelil Hamburg ja Partnerid.

Suhtekorraldus on kommunikatsioonivoo juhtimine
Vote UP
-1
Vote DOWN
Suhtekorralduse roll on suurenenud ka väljaspool poliitilisi kampaaniaid

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun