Sõnu seletav sõnaraamat
Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like
Sotsialistide - revolutsionääride Partei (esseerid)- pahempoolne partei, suur mõju talurahva hulgas, nägid Venet sotsialistliku riigina, milleni jõuda järkjärguliste reformide kaudu 3) Venemaa Sotsiaaldemokraatliku Tööliste Partei (VSDTP) reformistlik org. (vähemlased)- mõju linnatööliste a haritlaste hulgas, ühel meelel esseeridega 4) VSDTP marksistlik org. (enamlased)- eesmärk kehtestada proletariaadi diktatuur ja ehitada sotsialistlik Venemaa
Sotsialistide - revolutsionääride Partei (esseerid)(suur mõju talurahva hulgas, vasakpoolne, nägid Vnm tulevikku sotsialistliku riigina), Venemaa Sotsiaaldemokraatliku Tööliste Partei (VSDTP) reformistlik organisatsioon(vähemlased)(suurim mõju linnatööliste ja haritlaste hulgas). VSDTP marksitlik organisatsioon (enamlased) (eesmärk oli kehhtestada proletariaadi diktatuur ja vägivallaga üles ehitada sotsialistlik Venemaa)
Sotsialistide - revolutsionääride Partei (esseerid) 7 kohta, Eesti Maarahva liit 8 kohta (olid väga pettunud, ainus pol ühendus, mis Saksa okupatsioonil sai legaalselt tegutseda, mitmed nimekad liidrid olid avaldanud seisukohti okupatsiooni ajal.

Sotsialistide - revolutsionääride Partei Venemaa Sotsiaaldemokraatliku Tööliste Partei VSDTP marksistlik organisatsioon Enamlased lubasid ainsana rahvamassidele kõike, mida viimased soovisid: nii rahu, leiba kui
Sotsialistide - revolutsionääride partei loodi 1901 (tuntud, kui Esseerid). Vene Sotsiaaldemokraatlik Töölispartei loodi 1898, see oli liberaalne ja sai intelligentsi ja töölisklassi toetuse.
Sotsialistide - revolutsionääride Partei – mõju talurahva hulgas ja VSDTP reformistlik organisatsioon – linnatööliste, teenistujate ja haritlaste hulgas populaarne.

Sotsialistide - REVOLUTSIONÄÄRIDE PARTEI (ESSEERID ) –oli suurim pahempoolne partei kellel oli eriti suur mõju talurahva hulgas.
Sotsialistide - revolutsionääride Partei (esseerid) oli suurim pahempoolne partei, kellel oli eriti suur mõju talurahva hulgas.
Sotsialistide töölisparteisse - kuni võetigi see kommunistide poolt üle ja nimetati Eesti Tööparteiks, esimeheks Paul Keerdo.

Sotsialistide - revolutsionääride partei esseerid – Soovis Venemaast sotsialistlikku riiki.
Sotsialistide - Revolutsionääride Partei (esseeride) liikmena tegev poliitikas.
Sotsialistide - revolutsionääride (esseeride) partei liikmena tegev poliitikas.

Sotsialistide - Rvolutsionääride Partei, mis 1917 suvel koosnes 7000 liikmest.
Sotsialistide - utopistide ideed olid kohati naiivsed – utopistlikud.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun