Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Skriptid – tüüpiline tegevuste jada Skeemid – info objektide ja olukordade kohta Implitsiitne mälu . mäluvorm, mis ei sõltu teadlikust meenutamisest; see on lastel ja täiskasvanutel sama hea Eksplitsiitne mälu . teadvusele kättesaadav; sõltub metamälust, kognitiivsetest strateegiatest, ajukoore arengust Lapseea amneesia – ei mäleta esimese 3-4 eluaasta sündmusi, seotud mina arenguga 20 kuuselt, mälustrateegiate arenemine, sotsiaalne perspektiiv.
Skript on mälus esindatud tervikliku ja olukorrapärase mõtestatud mudelina, mis aitab orienteeruda tüüpolukordades ja kogemuse ülekande puhul ka uutes olukordades(nt kinokülastus koosneb sarnaste toimingute järgnevusest) Tüpoloogiliste eristuste all mõistetakse närviprotsesside kulgemise dünaamikat ja taset üksikindiviidile. Närviprotsesside põhitunnustena eristati jõudu, tasakaalustatust ja liikuvust.
Skriptoorium – raamatute ümberkirjutamise koht − Kloostrites olid ka raamatukogud − Kloostrid olid ka majanduskeskused – neile kuulusid väga suured maavaldused, tulid kasutusele erinevad uuendused põllumajandustes kloostrites ( nende kaudu levisid uuendused talupoegadeni ) − Kloostrid olid omalaadsed sotsiaal- ja arstiabi keskused.

Skript - mälus esindatud tervikliku ja olukorrapärase mõtestatud mudelina, mis aitab orienteeruda tüüpolukordades ja kogemuse ülekande puhul ka uutes olukordades. Kõrgema närvisüsteemi eripärad on aluseks isikute tüpoloogiale- närviprotsesside kugemise dünaamika ja tase üksikindiviididel.
Skriptikeelte plussid – Kiire loomistsükkel – Lihtne õppida – Platvormist sõltumatu – Kompaktne ning suhteliselt kiire • Skriptikeelte miinused – Piiratud funktsionaalsus (sisseehitatud vahendid) – Kood avalikult nähtav – Vähe töövahendeid (esialgu)

Skript on mälus esindatud tervikliku ja olukorrapärase mõtestatud mudelina, mis aitab orienteeruda tüüpolukordades ja kogemuse ülekande puhul ka uutes olukordades(nt kinokülastus koosneb sarnaste toimingute järgnevusest)
Skriptid on kord juba omandatud, siis on ajul neile käitumist valides kerge ligipääs ning mida rohkem agressiivseid skripte kasutada, seda tugevamaks ja laiaulatuslikumaks need muutuvad.
Skript - mälus esindatud tervikliku ja olukorrapärase mõtestatud mudelina, mis aitab orienteeruda tüüpolukordades ja kogemuse ülekande puhul ka uutes olukordades.

Skript - Skript kujutab endast käsujada, mida täidetakse ilma kasutajapoolse vahelesegamiseta. SQL – Structured Query Language, andmebaasi päringukeel.
Skriptoorium – kirjutustuba ( seal kirjutati käsikirju ümber vaimulike jaoks) 7. Initsiaal – keerulise vormiga täht, mis on üleni kaetud peene mustriga.
Skriptist on näha ka see, et igal failil on kaks nime: üks määratud NAME ja teine FILENAME atribuudiga.

Skriptiteooria - skript kujutab endast skemaatilist `filmistsenaariumi` tegevuse kulu kohta.
Skriptoorium – ruum, kus mungad tegid ümberkirjutustöid.
Skriptofoobia - avalikkuse ees kirjutamine- suhtlemiskartus

Skriptoorium - mungad kirjutasid antiikkäsikirju ümber.
Skriptoruum – ümberkirjutus tööde tegemis ruum.

Skriptoorium - munkade ümberkirjutustööde ruum.
Skriptofoobia - hirm (avalikult) kirjutamise ees.
Skriptikeeli on palju , kuid enimlevinud on :

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun