Sõnu seletav sõnaraamat
Facebook Like
Siit tulenevalt on ettevõtjad huvitatud erioskuste ja -teadmiste alasest koolitusest, mis seovad töötajaid ettevõttega ja konkreetse tööprotsessi või –sooritusega. Kuigi koolitus näib olevat väga sobilik selleks, et vähendada sissetulekute ebavõrdsust, vaesust, karjäärivõimalusi, näitavad uuringud, et koolituse sagedus ja intensiivsus vähenevad oluliselt, kui inimestel on madal kvalifikatsioonitase või nad on hõivatud madalapalgalistel ametikohtadel.
Siit tulenevalt on meil tuttav väljend “tee on tehtud põllul”. Teelehti töödeldakse kolmel peamisel viisil: • Roheline tee: kui lehed on kiirelt kuivatatud ilma kääritamiseta, saab sellest rohelise tee; • Oolong tee: on poolkääritatud, jääb musta ja rohelise tee vahele; • Must tee: kui lehed teevad läbi täieliku kääritamisprotsesse, saab sellest must tee. Must tee on maailmas kõige populaarsem, hõlmates 77% maailma toodangust.
Siit tulenevalt on vähese kehalise koormusekorral täiskasvanu keskmine valguvajadus 50-90 g päevas(annab energiat 200-360kcal), toidurasvade vajadus 60-70 g (energiat 540 – 600 kcal) ning süsivesikutevajadus 270- 300 g (1100 – 1200 kcal). Need arvud on orienteeruvad, kunaindividuaalne päevane energiavajadus sõltub lisaks kehalisele aktiivsusele kavanusest, soost, organismi üldseisundist, samuti rasedusest ja imetamisest.

Siit tulenevalt on Brüsselile saanud selgeks, et tal tuleb oma assotseerumis- ja vabakaubanduslepingute eeliseid kannatlikult ja tõhusalt selgitada riikidele, kes on ooterivis integreerumisel Euroopa Liiduga. Brüsselile on saanud selgeks, et kui ta seda ei tee, võib Moskva püsiv pealetung kaubanduspiirangute kujul või energeetika-alase survega vastavate riikide assotseerumisprotsessi isegi ummikusse ajada.
Siit tulenevalt on hea ja efektiivse normi loomiseks vajalik mitmete oma ala professionaalide koostöö: sotsioloogide, kes loovad sobiva pinnase ning analüüsivad ühiskonna vajalikke kihte ning klasse, õigusteadlaste, kes sisuliselt loovad normi, ning õiguskeele spetsialistide, kes seavad normi vastavatesse keelelistesse raamidesse, et vältida valesti või mitmeti mõistmist.
Siit tulenevalt on legeertööriistateraste C-sisaldus suurem kui legeerkonstruktsiooniterastel, 1...2%. c)Konstruktsioonteraste liigitus TT järgi Lähtudes legeerteraste tüüpilistest termotöötluse moodustest, liigitatakse legeerterased kolme põhilisse gruppi: tsementiiditavad, parendatavad ja nitriiditavad terased.

Siit tulenevalt on peamiseks, millele tähelepanu pöörata, konflikti lahendamine (mitte selle vältimine või allasurumine). Konfliktsituatsioonidest tulenevat stressi ja halbu tulemusi on võimalik vältida, jälgides ja juhtides oma käitumist.
Siit tulenevalt on peamiseks, millele tähelepanu pöörata, konflikti lahendamine (mitte selle vältimine või allasurumine). Mõningatel juhtudel on isegi kasulik konflikti stimuleerida leidmaks uusi ja paremaid viise edasiminekuks.
Siit tulenevalt on näha ka maksumusplaanija võimalused kasutades hindadel või ressurssidel põhinevaid arvutusmeetodeid, sest vaid viimase puhul on võimalik jälgida tööde korraldusega seotud kulusid.

Siit tulenevalt – inimesed, kel on kehvad materiaalsed võimalused, kannatavad sagedamini psühho-sotsiaalsete terviseprobleemide all ning nende käitumine on suurema tõenäosusega tervistkahjustav.
Siit tulenevalt on õigusnormi abstraktsuse aste madalam kui romaani-g õiguses, eesmärgiks ei ole üldise reegli sõnastamine tulevikus, vaid käsiloleva konkreetse kaasuse õiglane lahendamine.
Siit tulenevalt on kollektiivleping töötajate ja tööandjate vabatahtlik kokkulepe töösuhete täiendavaks reguleerimiseks.

Siit tulenevalt on peamiseks, millele tähelepanu pöörata, konflikti lahendamine (mitte selle vältimine ja allasurumine).
Siit tulenevalt on minu uurimustöö eesmärgiks anda põhjalikku teavet rinnavähi ennetamise, avastamise ning ravi kohta.
Siit tulenevalt on tugevalt välja toodud ka sünni motiiv kui elu algust tähistav sümbol vastandina elu lõpule.

Siit tulenevalt on täidesaatval võimul kohustus tagada isiku põhiõigused ka menetluse normeerimisega.
Siit tulenevalt on naishomoseksualistid tänapäeval tuntud lesbide nime all. (Barry Chant 1996; lk 109)
Siit tulenevalt – kui naisel oli võime mehi lummata, vaadati temale kui nõiale.

Siit tulenevalt on peamiseks, millele tähelepanu pöörata, konflikti lahendamine.
Siit tulenevalt on enamasti väike riik suhteliselt tugevam kui suur.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun Sulge