Sõnu seletav sõnaraamat

Sääremarja - Reieluu põndad, Achielleuse kõõluse Painutab jalga; painutab säärt kolmpealihas* (Kaksik- pindluu ülemine ots varal ja lest-sääremarjalihas) kandluuköbrule M. TRICEPS SUREA Tagumine Sääreluude tagumiselt Painutavad jalga põlvest ja võimaldavad sääremarjalihas pinnalt ja reieluult tõusta varvastele (sama mis ülemine?) Jala lihased üldistavalt
Vote UP
-1
Vote DOWN
Sääremarja - kolmpealihase lest-sääremarjalihasest, mis kolm osa ühinevad ja algab sääreluu tagumisel- moodustavad sääre ülemisel pinnal paiknevalt alumises osas inimese lestlihasmiselt joonelt ja võimsaima kõõluse - Toimides pülveliigesele, Sääremarja- pindluupealt; kaksik- kannakõõluse ehk sääremarja-kolmpealihas kolmpealihas sääremarjalihasest, mis Achilleuse kõõluse, mis painutab säärt.
Sääremarjal on tunda venitusvalu (– tekib siis, kui sääremari jalalaba suure nurga all painutades venitusse satub), mis on märk sügavast veenitromboosist.

Sääremarja - kolmpealihas (pindmine kiht) - koosneb kahest lihasest: • Lest-sääremarjalihas - Algab: sääreluu lestlihasmiselt joonelt ja pindluu pealt.
Sääremarja - kolmpealihas koosneb 2 lihasest: Kinnitub: sääre alumises osas moodustub võimas kõõlus: achilleuse kõõlus, mis kinnitub kandluuköbrule.
Sääremarja - KOLMPEALIHAS koosneb kahest lihasest Funkts: painutab säärt, tõstab kanda ja langetab päkka

Sääremarja - kolmpealihas* Reieluu Kandluukörpus Painutab jalga ja säärt triceps surae
Sääremarja - Painutab jalga kontsluu-sääre kolmpealihas liigeses.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Sääremarja - kolmpea Lestlihas – sääreluu Achilleuse kõõlus, Põlve painutus, -lihas tagumine-ülemine pind kannaköbru kanna tõstmine, Kaksik- sääre painutus sääremarjalihase med pea – reieluu med põndapealne lat pea – reieluu lat põndapealne

Vote UP
-1
Vote DOWN
Sääremarja - kolmpealihas: Mis osadest koosneb ja mis luudelt nad algavad? Millisele luule kinnitub ja kuidas nim. lõppkõõlust? Millistele liigestele mõjub? Vastus: Musculuc triceps surae.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto