Vajad kellegiga rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Krüptoraha on tõusuteel. Nüüd on just õige aeg osta! Ära riski ja kauple turvalises keskonnas -> TEE KONTO Sulge
Facebook Like
Add link
Religioon - roomlased olid tugevalt mõjutatud kreeka kultuurist,rooma kirjandus sai alguse kreeka teoste mugandatusd tõlgetest,kirjanduse kuldaeg algas keiser augustuse ajal .jupiter-zeus;mars-ares;juno-hera;neptunus-poseidon;pluto-hades;apollo- apollon;minerva-athena;venus-aphrodite, riik ja religioon olid roomalaste silmis lahutamatud.
Religion – mingile kultuurile, etnosele või sotsiaalsele rühmitusele omane tõekspidamiste, ettekujutuste, käitumisnormide, müütide ja riituste kogum, mille siduv element on usk üleloomulikesse olenditesse ja nähtustesse, kellest või millest tuntakse end sõltuvalt ja keda tuleb usuliselt austada, kummardada ja teenida.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Religioon - roomlased olid tugevalt mõjutatud kreeka kultuurist,rooma kirjandus sai alguse kreeka teoste mugandatusd tõlgetest,kirjanduse kuldaeg algas keiser augustuse ajal .jupiter-zeus;mars-ares;juno-hera;neptunus-poseidon;pluto- hades;apollo-apollon;minerva-athena;venus-aphrodite, riik ja religioon olid roomalaste silmis lahutamatud. Jumalte austamine üks olulisem riigi ülesanne,ka preesitrid olid riigiamtenikud,nad valiti terveks eluks,augustuse ajal hakati keisrit jumalana austama.

Religioon ehk usund, rahvapäraselt usk, on inimese suhtumine temast absoluutselt üle olevasse ja tema olemist määravasse tegurisse, mida käsitletakse kas umbisikulise väena või kujutletakse isikustatud kujul Jumalana, kelle põhitunnused on pühadus ja kõikvõimsus.
Religioon – uskumused ja käitumisviis, mille abil inimesed püüavad lahendada tähtsaid probleeme, mida ei saa lahendada tuntud tehnoloogiate või organisatsiooniliste tehnikate abil; usk üleloomulikesse olenditesse ja jõududesse
Religioon on   kui   erinevad   keeled   teaduse   keelt   kasutatakse  peamiselt   ennustamiseks,kontrollimiseks,vaadeldud   nähtuste   vahel   seoste  tuvastamiseks,tehnoloogiliste   rakenduste   leidmiseks.

Religioon on uskumuste, normide, tavade ja institutsioonide süsteem, mille keskmes on jumalikeks, pühadeks ja/või üleloomulikeks peetavad jõud ning inimese ja kõiksuse suhteid reguleerivad põhilised väärtused.
Religion on …. • Usk vaimolenditesse(Ed.B.Tylor 1871).* animism- kõik meie ümber hingestatud • Rõhutud olendi ohe, südametu maailma süda, justnagu ta on vaimulagedate olude vaim.
Religioon on   paljude   meelest   kokkusobitamatud,   teineteist   välistavad  vastandid,   inimtunnetuse   kaks   äärmust,   millel   puudub   igasugune   ühisosa.

Religio – kohusetruudus, ausameelsus/ usklikkus,vagadus, hardus/ usund, kultus religiones (pl) – kombetalitused,riitused/ pühadus, vanne,vannetandev, tõotus/ püha
Religion - UTAH Arizona’sNon- popuationIllegal hispanic immigrants Mormons white Unaffiliated Americans Catholic Latinos Other Evangelicals Protsestants Other
Religioon – e. usund on usk üleloomulikesse jõududesse , millest tuntakse end sõltuvat, ning sellest uskumusest väljakujunenud tõekspidamised ja kombed.

Religion - ‘chosen people’ biblical basis for apartheid Economics Afrikaners had political control but English-speakers controlled the economy.
Religioon - Peaks olema ühine riigireligioon, mille vähesed positiivsed dogmad sisaldaksid ühiskondliku lepingu ja seaduste pühaduse.
Religioon on väga oluline Indias, Indoneesias, paljudes Aafrika maades ning mitmetes katoliiklikes maades.

Religi - oonis on palju kirjutatud suurest õndsusest, mis inimesele osaks saab pärast surma.
Religion - Pointless, beleving in something that is not proved, what noone has ever seen.
Religioon – Vahemere -äärsetel aladel hakati kummardama ka Idamaade jumalaid.

Religioon on tekkinud soovist kontrollida tavaviisidel kontrollimatuid olukordi.
Religioon on uskumuste ja usukommete kogum, mida mingi inimeste hulk jagab.
Religion - Anglican, formerly Roman Catholic King of England Henry VIII

Religioon – seotus Jumalaga koos kultusega, maailma tunnetamisviis.
Religio on ladinakeelne sõna, mille etümoloogiat ei teata.
Religioon on vaieldamatult väga tähtis käitumismall.

Religioon on lahutamatult seotud kultuuri ja ajalooga.
Religio on tulnud verbist religere- taasühendama.
Religioon on intellektuaalse mõtlemise tulemus.

Religioon – Rooma Katolik, kohalikud usundid
Religioon on praktiliselt kasulik eelarvamus.
Religion on justkui rooma moraali pikendus.

Religion - , meetings- and speechfreedom.
Religioon on sama vana kui inimkond.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun