Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Mõistete sõnaraamat
✍🏽 Avalikusta oma sahtlis olevad luuletused! Luuletus.ee Sulge
Add link
Reaganoomika – USA presidendi Ronald Reagani majanduskava, mis tähendas ettevõtluse riikliku reguleerimise vähendamist, ettevõtjatele kehtinud piirangute kaotamist, maksude alandamist jms, tänu millele väljus USA majanduskriisist ja läks kiirelt tõusuteed.
Reaganoomika – aitas usal majanduskriisist väljatulla, vähendati makse, riik sekkus vähem majandusse Briti Rahvaste Ühendus – riikide ühendus, millest enamik on endised kolooniad, Partei keskkomitee poliitbüroo – kogu võim Stalinil ning tema lähikondlastel Gerontokraatia – valitsejad on oluliselt vanemad, kui on enamik riigi täiskasvanud elanikkonnast Otto Tiefi valitsus – sept.
Reaganoomika – Reagan/Reagani majanduskava, mis hõlmas ettevõtluse riikliku reguleerimise vähendamist, ettevõtjatele kehtinud piirangute tühistamist, maksude alandamist jne. Marshalli plaan – Truman/USA kava mis nägi ette Euroopa taastamist ja abi andmist sõjas kannatada saanud Euroopa riikidele.

Reaganoomika usa - s Majanduslikus ja moraalses kriisis vaevlesid 1970.aastate lõpul ka USA. President Jimmy Catreri ebakindel valitsemine polnud ameeriklastele head muljet jätnud, see andis vabariiklastele võimaluse võita 1981.aastal nii presidendi- kui ka Kongressi valimised.
Reaganoomika – ettevõtluse riikliku reguleerimise vähendamist, ettevõtjatele kehtinud piirangute tühistamist, maksude alandamist jms. • Tänu nendele USA väljus majanduskriisist ning läks kiiresti tõusuteed.
Reaganoomika – Ronald Reagani poolt püstitatud majanduskava, mis tähendas näiteks ettevõtluse riikliku reguleerimise vähendamist, ettevõtjatele kehtinud piirangute tühistamist, maksude alandamist.

Reaganoomika usa - s: 1981 presidendiks valitud Ronald Reagani majanduspol aluseks oli arusaam, et sots probleemide lahendamine vaid tuluderiigieelarvelise ümberjaotamise abil pidurdab majanduse arengut.
Reaganoomika - Reagani majanduspoliitika: sotsiaalsete probleemide lahendamine vaid tulude riigieelarvelise ümberjagamise abil pidurdab majanduse arengut.
Reaganoomika usa - s:Presidentix valitud Roland Helsingi nõupid lõppaktiga pandi alus Eu Reagani majanduspoliitika alusex oli arusaam, et

Reaganoomika – Ronald Reagani majanduskava 1980ndatel tähesõdade kava väljatöötamine 1989 Afganistani sõja lõpp
Reaganoomika - USA majanduspoliitika 1980.a Riigi sekkumine majandusse vähenes.
Reaganoomika - USA presidendi R. Reagani majanduspoliitika.

Reaganoomika usa - s:Asus kärpima sotsiaalprogramme.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun