Sõnu seletav sõnaraamat
Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like
Raamatupidamise sise - eeskirjad Raamatupidamise sise-eeskirjad reguleerivad Osaühingu raamatupidamisarvestuses kasutatavaid põhimõtteid ja on nende põhimõtete kirjalikult kinnitatud dokument, mis koosneb järgmistest osadest: Majandustehingute dokumenteerimine: määratakse ära dokumendid, mis on kulude, realisatsiooni, töötasu arvestuse ja väljamaksmise, aruandvate isikute aruannete ning komandeeringu aruannete aluseks ning nende esitamise tähtajad.
Raamatupidamise sise - eeskiri (RPSE ). RK-ne on kohustatud koostama RPSE, mis reguleerib maj.tehingute dokumenteerimist ja kirjendamist, varade ja kohustuste inventeerimist, algdokumentide käivet ja säilitamist, raamatupidamisregistrite pidamist, kontoplaani, koodide ja lühendite kasutamist, vara põhi- ja käibevaraks liigitamise kriteeriume, arvutitarkvara kasutamist raamatupidamises ning aruannete koostamise korda.
Raamatupidamise sise - eeskirju muudetakse ja asendatakse AS Viljandi Aken ja Uks omanikega kooskõlastatult majanduslikel kaalutlustel, aktsiaseltsi töö ümberkorraldamisel, lähtuvalt Eest Vabariigi Raamatupidamistoimkonna poolt väljaantavate juhendite ja 8 metoodiliste soovituste sisust ning riiklike maksuseaduste ja maksujuhendite muudatustest või muul põhjusel.

Raamatupidamise sise - eeskirja tuleb säilitada seitse aastat pärast selle muutmist või asendamist. Raamatupidamisregistreid, mis on loodud elektrooniliselt, on Ettevõte kohustatud ka säilitama elektrooniliselt. Elektrooniliste andmete loetavus peab olema tagatud kogu säilitusaja jooksul.
Raamatupidamise sise - eeskirju täiendavad EV raamatupidamise seadus, EV Valitsuse vastavasisulised määrused, EV Raamatupidamise Toimkonna poolt väljaantavad juhendid ja metoodilised soovitused ning kehtivad õigusaktid, mis käsitlevad riiklikke ja kohalikke makse.
Raamatupidamise sise - eeskirja tuleb säilitada seitse aastat pärast selle muutmist või asendamist [16]. Raamatupidamisregistreid, mis on loodud elektrooniliselt, on raamatupidamis- kohustuslane kohustatud ka säilitama elektrooniliselt.

Raamatupidamise sise - eeskirju muudetakse, tuleb muudatustes märkida, mida on parandatud või täiendatud (osa, punkti, lõiku või peatükki). Muudatus lisatakse sise-eeskirjadele koos XXXX OÜ juhatuse vastavasisulise otsusega.
Raamatupidamise sise - eeskirjad.................................................................... 11 1.6.2. Rahaliste vahendite arvestus ......................................................................... 12 1.6.3. Varud.
Raamatupidamise sise - eeskirju tuleb säilitada seitse aastat pärast nende muutumist või asendamist. Töölepingut, isikukaarti ning välja võtmata tööraamatut säilitatakse 50 aastat, arvates töölepingu lõpetamisest.

Raamatupidamise sise - eeskirjades on määratud ka valuutakassas ja -arvelduskontodel rahaliste vahendite arvestus, kuid valuutaga ei ole ettevõttel arveldamist veel ette tulnud.
Raamatupidamise sise - eeskirju tuleb säilitada seitse aastat pärast nende muutmist või asendamist. Dokumente, mis kajastavad töötajate andmeid, tuleb säilitada 50 aastat.
Raamatupidamise sise - eeskirja eesmärk on tagada ettevõtte raamatupidamisarvestuse järjepidevus ja võrreldavus ning suurendada raamatupidamisearvestuse läbipaistvust.

Raamatupidamise sise - eeskirjades määratakse arvestuse tingimused arvelduskontodel järgmiselt: • arvelduskontode liigitus (sh ka välisvaluuta kontod);
Raamatupidamise sise - eeskirjad.................................................................................7 7. Rahaliste vahendite arvestus.
Raamatupidamise sise - eeskirjad OÜ Alnuse raamatupidamise sise-eeskiri määrab kindlaks raamatupidamise ja aruandluse korraldamise põhinõuded.

Raamatupidamise sise - EESKIRI 15.Raamatupidamise sise-eeskiri on raamatupidamise korraldamiseks koostatav ettevõttesisene reeglistik.
Raamatupidamise sise - eeskirjade selles osas näidatakse milliseid aruandeid ettevõttes koostatakse, millised on esitamise tähtajad.
Raamatupidamise sise - eeskirjas tuleb näidata dokumentide säilistamise kohta: • dokumentide säilitamise kord ja vastutus;

Raamatupidamise sise - eeskirjades tuleb ära määrata järgmised sätted: • tulude liigitus (sh kindlasti alaliigitus);
Raamatupidamise sise - eeskirjadega), milles määratkse volitatud esindajale lubatavad majandustehingud ja nende ulatus.
Raamatupidamise sise - eeskirja säilitatakse ettevõttes vähemalt seitse aastat pärast nende muutmist ja asendamist.

Raamatupidamise sise - eeskirjad. Tuleb arvestada, et antud eeskirjad peavad olema vastavuses kehtiva seadusandlusega.
Raamatupidamise sise - eeskiri on väga vajalik ja pidevalt täiendamist vajav töövahend raamatupidaja laual.
Raamatupidamise sise - eeskirjadest. Ettevõtte raamatupidamise korraldamise eest vastutab ettevõtte juhatus.

Raamatupidamise sise - eeskirjadega, aitas raamatupidajat dokumenteerida käske aruandeid ja teisi dokumente.
Raamatupidamise sise - eeskirja tuleb säilitada seitse aastat pärast selle muutmist või asendamist.
Raamatupidamise sise - eeskiri kinnitatakse aktsiaseltsi põhikirjas sätestatud korras.

Raamatupidamise sise - eeskirja täiendatakse ja muudetakse vastavalt vajadusele.
Raamatupidamise sise - eeskirjade koostamine: kommenteeritud juhend.

Raamatupidamise sise - eeskirjale õigesti ja õiglaselt.
Raamatupidamise sise - eeskirjas kirjendatakse:Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun