Sõnu seletav sõnaraamat
UUS kiire ja vahendustasuta krüptoraha NANO Teeni tasuta NANO Sulge
Facebook Like
Add link
Protsessiinnovatsioon – uue või oluliselt täiustatud tootmisprotsessi, tarnimismeetodi või tootmise abitegevuse kasutuselevõtt, mille eesmärk on tootekvaliteedi, tootmise või selle abitegevuse efektiivsuse ja/või paindlikkuse, keskkonnasäästlikkuse või turvalisuse taseme tõus. Itella SmartPOST Turunduse innovatsioon – oluliste muutuste tegemine ettevõtte kaupade ja teenuste turustamisel, sh muutused disainis ja pakendamises.
Protsessiinnovatsioon – tootjad võtavad üle (take over) oskused, mida nõuavad kasutajad Tootlikkuse kasv aeglane alguses (‘slowdowns’) kuid hiljem kasvab – tehnoloogia kasvu ei saa mõõta vaid tootlikkusega – tööstuse kasvu pikad lained – samuti rahanduses(Perez) Firmasid mõistetakse kui õppivaid organisatsioone, mis õppimist rakendavad (muudavad tehnoloogiad turundatavateks toodeteks) erinevates valdkondades.
Protsessiinnovatsioon – uue või märkimisväärselt täiustatud tootmis- või tarnimismeetodi rakendamine Organisatsiooniinnovatsiooni näiteks avalikust sektorist on ühistransporditeenuse pakkumine Tallinnas, mille puhul on põhiteenus jäänud samaks, kuid muutunud on selle protsess, uute ja mugavamate sõidukite, kaardisüsteemi ja tasuta ühistranspordi näol.

Protsessiinnovatsioon - muutused nende loomise ja kätte toimetamise moodustes (nt. iTunes, uus tootmisviis, tootmismeetodite uuendamine, uued tehnoloogiad), Positsiooniinnovatsioon-muutused toodete/teenuste turule toomise kontekstis, Paradigmainnovatsioon-muutused organisatsiooni tegevust raamivates ja selle aluseks olevates mõttemallides.
Protsessiinnovatsioon – uue või oluliselt täiustatud tootmisprotsessi, tarnimismeetodi või tootmise abitegevuse kasutuselevõtt, mille eesmärk on tootekvaliteedi, tootmise või selle abitegevuse efektiivsuse ja/või paindlikkuse, keskkonnasäästlikkuse või turvalisuse taseme tõus;
Protsessiinnovatsioon – tootjad võtavad üle (take over) oskused, mida nõuavad kasutajad Tootlikkuse kasv aeglane alguses (‘slowdowns’) kuid hiljem kasvab 12 – tehnoloogia kasvu ei saa mõõta vaid tootlikkusega – tööstuse kasvu pikad lained – samuti rahanduses(Perez)

Protsessiinnovatsioon – uue või märkimisväärselt täiustatud tootmis- või tarnimismeetodi rakendamine Avaliku sektori puhul võib näideteks tooteinnovatsioonist tuua hiljuti Eestis tutvustatud e-residentsuse kontseptsiooni.
Protsessiinnovatsioon – uute tootmis-, tarne- ja müügimeetodite loomine.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun