Programmis superi on käsutusel neli arvkonstanti: kolm konstanti väärtusega 2 ja 3.14159 ning kuus tekstkonstanti "a", "b", "c_", "h", "Pindala" ja "Ruumala". Programmis Mälumäng on neli arvkonstanti O, 1 ja kaks korda 1971 ning viis stringkonstanti "Mis aastal loodi esimene mikroprotsessor?", "Sisesta aasta", "Vähe!", "Palju!", "Õige! Punkte oli ". Funktsioonis NatS2 konstante ei ole. Arvkonstandid esitatakse tavaliste kümnendarvudena või kümne astme abil.
Programmistile on kättesaadavad 10 registrit, neist kuus 8-bitist üldregistrit, 8-bitine akumulaator ja tunnuste register ning 16-bitised registrid SP ja PC. Üldotstarbelised 8-bitised registrid on tähistatud tähtedega B, C, D, E, H, L. Neid võib kasutada ka paariviisi B & C, D & E ja H & L, s. t kolme 16-bitise registrina.
Programmis on määratud: nädalapäev, kuupäev ja aasta ning kellaaeg, toimumise koht, sisuline ülevaade ja vajadusel ka osalejad – isikukuliselt või ametikohtade nimetuste järgi. Programmi järgi koostatakse teade:
Programmis superi on käsutusel üheksa muutujat a, b, C, h, p, Sk, r, S ja V, programmis Mälumäng on kolm muutujat k, aasta ja teade ning funktsioonis NatS2 samuti kolm muutujat k,
Programmist on 4 versiooni: Vabavaraline: töötab hästi kuid on piirangud projekteeritava trükkplaadi mõõtmete (kuni 8*10 cm) ja skeemi komponentide hulga suhtes.
Programmist on võimalik saada kõikide teostatud ja teostamata ülesannete kohta vajalikke aruandeid nii projektide, täitjate kui ka muude kriteeriumide lõikes.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk). Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).
Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu! Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.