Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Praegusel hetkel on meil olemas juba nutitelefonid milles on olemas raadio ja ka internet ning kindlasti pole kaugel ka aeg kui võid telefonist vaadata ka televiisorit. Mida enam tehakse inimestele kättesaadavaks massimeedia seda enam ka inimesed sellest ka huvituvad kuna igal vabal hetkel on igal pool massimeedia kättesaadav, selleks pole vaja kuhugi minna ega eraldi aega võtta, et ennast massimeediaga kurssi viia.
Praegusel hetkel on töös standardiseerimine uutes valdkondades, kus toimub küll rakendamine, ent funktsionaalseid prototüüpe veel ei eksisteeri - looduskaitses, urbaniseerumises ja ehituses, mille puhul tuleb ühtlustada mõisted ja luua andmebaase vajaliku informatsiooniga.
Praegusel hetkel on turul palju mööblipakkujaid ja hinnadki jäävad seinast seina….korraliku sekretäri tööruumi sisustuse võib saada juba 15 000 krooni eest (sisaldab lauda, tooli, kappi riiulitega). Hinnad aga võivad küündida ka kümneid tuhandeid kroone kõrgemale.

Praegusel hetkel on siiski riskantne kaubelda Interneti vahendusel laiatarbekaupadega, sest enamus inimestele ei ole Interneti vahendusel ostutehingute sooritamine veel igapäevaseks rutiinseks tegevuseks kujunenud.
Praegusel hetkel on ainuke võimalus saada PhysX osadesse mängudesse, ostes terve võimsa süsteemi Dellilt, Alienwarelt, või Falcon Northwest`i käest, mis sisaldavad füüsikakaarti oma võimalustega.
Praegusel hetkel on kasutusel kahte tüüpi päikesepaneele: Polükristallilised päikesepaneelid, kasutegur umbes 17% Monokristallilised päikesepaneelid, kasutegur umbes 20%, kuid kallimad

Praegusel hetkel on enamlevinud LEASERi versiooniks 3.0, mille väljatöötamisel on kasutatud infotehnoloogia uusimaid saavutusi ja võetud arvesse kogu aastatega kogutud teadmiste pagas.
Praegusel hetkel on näiteks populaarne toodetele või teenustele oma fännilehekülgede loomine või temaatilistes gruppides ja foorumites mingite toodete ja teenuste tutvustamine.
Praegusel hetkel on märgata väga suurt vastuolu Hiina püüdlustes tagada 95% isemajandamine, kuna kiiremini kui eal varem rahvastik kasvab ja samas haritav maa pidevalt väheneb.

Praegusel hetkel on Eesti valmisolek sookvootide rakendamiseks väike. Puuduvad seda ideed toetav maailmapilt ja väärtused, mis on Põhjamaades ja ka teistes ELi riikides olemas.
Praegusel hetkel on kasutusel mõlemad nimekirjatüübid Riigikogu valimistel, kuid europarlamendi ja kohalike volikogude valimistel ainult avatud nimistute printsiip.
Praegusel hetkel on jõutud järeldusele, et infrastruktuuri standardiseerimine on peamine alus majanduspoliitika arendamisele ja pideva progressi saavutamisele.

Praegusel hetkel on Argentiina keskmine eluiga 76 eluaasta,seega on see keskmisest küllaltki palju suurem,see tähendab et seal on üldiselt hea elukeskkond.
Praegusel hetkel on meile suuremaks probleemiks kujunenud majanduse langus ja mõneti isegi liialt tugevad regulatsioonid ja piirangud (oli prognoositud juba
Praegusel hetkel on näidanud, et Eestis elavad venelased eelistavad ETV venekeelsele AK-le venekeelsete telekanalite uudiseid, mis on pigem Kremli-meelsed.

Praegusel hetkel on inimestel kabuhirm masu ehk majandussurutise ees, mis on hõlmanud Euroopa Liidu maid ja paljusid arenenud tööstusriike.
Praegusel hetkel on meil lastevaenulikud ettevõtted, kes pakuvad vähe palka ja eeldavad, et sa elaksid ettevõttele ja hülgaksid pere.
Praegusel hetkel on tehnika viimase sõnaga raske, kui mitte öelda võimatu, kaasas käia ja lisaks sellele oleks see meeletult kallis.

Praegusel hetkel on asi sedavõrd kaugele jõudnud, et mitmete analüütikute sõnul on Kreeka majandus vaikselt hinge heitmas.
Praegusel hetkel on lubatud meie firmas vähemalt eesnimi ja ametikoht ja seda tulenevalt andmekaitse seadusest.
Praegusel hetkel on inimesel võimalik PCB-dest tuleneva ohuga kokku puutuda näiteks erineva toidu kaudu.

Praegusel hetkel on sel riigil probleeme tööpuudusega, madala iibe ning rahvastiku vananemisega.
Praegusel hetkel on maailmas ligikaudu seitsee miljardit inimest ning kõik me oleme unikaalsed.
Praegusel hetkel on Slovakkia majandus nn transformatsiooni seisundis – kohaneb EL nõuetega.

Praegusel hetkel on Texas hold'em paljude erinevate pokkeri variantide seas kõige populaarsem.
Praegusel hetkel on kurk konkurentsitult esimene salatiköögivili talvisel perioodil.
Praegusel hetkel on hepatiit B ainus STD, mille vastu on suudetud luua vaktsiin.

Praegusel hetkel on eurooplane eelkõige otsustaja või siis peaks seda olema.
Praegusel hetkel on ametlikult tulemas 4 kontsertit, milles esitatakse Bachi
Praegusel hetkel on rahvaarv 7,5 miljonit, aga see kahaneb iga aastaga.

Praegusel hetkel on ta ainult kultuurilehe Sirbi peatoimetaja.
Praegusel hetkel on kaks erinevat tuumaenergia allikat.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun