Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Add link
Platvorm - puitkarkassi vahelae aluskarkassi moodustab kandev talastik ning selle peale kinnitatud põranda lausplaat Seinaelemtidest puitkarkassmajad Seinapaneelid: suletud paneel, kus karkass on mõlemalt poolt suletud ja soojustus paigaldatud; vahel paigaldatakse ka elektrijuhtmed või jäetakse selleks kanalid avatud paneeli, mis koosneb vaid raamist koos tuuletõkkeplaadiga, tootmine annab sedavõrd vähe võitu tavalise platvormeetodiga võrreldes, et seda eriti sageli ei tehta.
Platvorm – stabiilne ala, kus esineb kõikuvliikumisi Antarktika, Austraalia, Indo - Euroopa, Aafrika, Siberi platvorm 2)Kurrutusliikumised – orogeneetilised liikumised – liikumised mille tagajärjel tekivad maakoore lained,kurrud - kurdmäestik – nooremad - pangasmäestik – keskmine - kurdpangas - vanemad
Platvorm on maakoore osa, mis on kahekihiline ja kus pole kaua olnud maatekke protsesse . Eesti territoorium paikneb Ida-Euroopa platvormi loodeosas ning Fennoskandia kilbi lõunanõlval . Kilp on platvormi osa, millel puudub pealiskord . Eesti maakoore läbilõige :

Platvorm – püsiv mitmekihilise ehitusega maakoore osa Koosneb pealiskorrast – settekivimitest (liiva-, lubjakivi, savi ) ning aluskorrast (graniit) 6. Geoloogilised ajastud – atlas 7. Mis on aluskord ? Millest koosneb, vanus.
Platvorme on vägagi erisuguseid alates tagasihoidlikest, lihtsatest maja maapinnast veidi kõrgemale tõusvatest, kuni mitmetasandiliste ehk astmikpüramiidideni, mis kerkivad suuremates asulates üle 30. meetri kõrgusele.
Platvorm - puitkarkass on kandvate seintega tarindussüsteem, mille karkass ehitatakse korruste kaupa. Nimetus on tulnud sellest, et ehitatava korruse põrand on seinte ehitamisel tööplatvormiks.

Platvorm – lavamaa, stabiliseerunud geoloogiline struktuur, mille sügavama osa moodustab kurrutatud kristallkivimitest aluskord ja ülemise – rõhtsalt lasuv settekivimiline pealiskord.
Platvormi nimeks on Mono ning selle kohta saab rohkem lugeda aadressilt www.monoproject.com. Mõlemad lahendused baseeruvad ühtedel ja samadel ECMA/ISO poolt kinnitatud avatud standarditel.
Platvorm – suur maakoore osa, mis koosneb kurrutatud kristalsete kivimitega aluskorrast ning seda katvast kurrutamata kivimitega pealiskorrast.

Platvorm on maakoore osa, mis on kahekihiline (kristalne aluskord ning settekivimitest pealiskord) ja kus pole kaua olnud maatekke protsesse.
Platvormil on kuusteistkümmend tahumata kivist jämedat kolmekümne jala kõrgust sammast, kõik reas kolmel massiivse aluse küljel.
Platvorm – Tektooniliselt suhteliselt püsivad alad, mille pealiskord koosneb settekivimeist, aluskord aga tardkivimeist.

Platvorm sõltuvused on suures osas varjatud ülejäänud süsteemi kernel mode moodul nimega HAL (Hardware Abstraction Layer).
Vote UP
-1
Vote DOWN
Platvorm - maakoore stabiilne väheliikuv osa puudused: kokkuvarisemise oht, kallim, põhjavee reostus, halb mõju tervisele, vähe ruumi, võtab kauem aega, põhjavee vähenemine puudused: vähem maavarasid saab kätte, maapind tuleb taastada, müra, tolm, maapinda rikutakse, ilmastikutingimused mõjutavad.
Platvorm - kergkarkass on kandev seintega tarindussüsteem, mille karkass ehitatakse korruste kaupa:

Platvorm – suur maakoore osa, mis koosneb aluskorrast, pealiskorrast ja pinnakattest.
Platvormmeetod on hästi kombineeritav teiste meetodite, tehase elementide kasutamisega jne.
Platvorm - tektooniline stabiilne ala millel võib esineda kõikuv liikumisi.

Platvormil on väga lihtsalt kasutatav ning info on kergesti leitav.
Platvorm - ehk lapprifid ja vallrahud, leidub ka äärisriffe.
Platvorm - ulatuslik settekivimitega kaetud osa kraatonist

Platvorm - moodustub aluskorrast ja pealiskorrast.
Platvorm - maakoore stabiilne väheliikuv osa
Platvormkingad on nüüdseks moodi tagasi jõudnud.

Platvorm - puitkarkassi juures kasutatakse:
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun