Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
UUS NFT/Krüpto mäng on tulemas. Pane ennast kirja, et saada head kraami enne kui mäng välja tuleb. Teeni krüptot! TEE TASUTA KONTO Sulge
Add link
Perspektiivboniteet – kõik bakteritele tugevaks mürgiks, mistõttu saab mõjustasid orgaanilise aine lagunemist, mulla parandamisvõimalused see toimuda normaalselt ainult kaltsiumirikkas mõjutavad ka huumuse teket.
Perspektiivile - otsused on üheastmelised koos ene täieliku sidumisega langetatud otsustega -ressursside omandamine ja töötajate arvu suurendamine - eelistab kindlaks määratut, kindlal ajal saadavat tasu ja edutamist - eelistab formaliseeritud hierarhiat - tunnistab keskkonnast tulenevaid kitsendui ja püüab teha optimaalseid otsuseid nende raames - intertsus.
Perspektiivboniteet - pärast maaparandustööde läbiviimist. Olemasoleva seisundi bioniteet(hindepunktides)100 punktilises süsteemis. Kvaliteedilt keskmised maad on 50 hindepunkti.Eesti haritavate maade boniteet kõigub 8..95 hp-ni(valdavalt 35..60) Kõrgema boniteediga maad Ke-E.Madalama boniteediga Ka-E ja Põ-E ning saared.

Perspektiivid on Krossi jaoks ääretult tähtsad, seda ka romaanis "Tahtamaa", kus probleemid algavad riigi vara hüvitamisega selle õigetele omanikele taasiseseisvumise ajal 1990del. Kriitikat ühiskonna ees on näha ajaloolises vaadetes, ainult et seekord kirjutas ta tänasest päevast kaasaegsetele lugejatele.
Perspektiivboniteet - kõik mulla parandamisvõimalused
Perspektiividele on kindlaks teha, et tiimi liikmed näeksid kedagi teist tehes saavutusi et maadelda perspektiividega; nii tehes,saab tiim parema võimaluse kindlustada sellist ustavust, mis viib parema töö juurde tiimiga.

Perspektiivist lähtudes – ja inimese sellistest reageeringutest, tegudest ja teadlikult antud kirjeldustest, mis viitavad abstraktse või teoreetilise tegelikkuse-esinduse olemasolule närvisüsteemi töö vahendusel.
Perspektiivi osas on kunstnik igasugused traditsioonid hüljanud ning kujutab asju üheplaaniliselt ning ruumikäsitlusse ei süvene. Kunstiajalooliselt on tegemist teosega, mida loetakse kubismi alguseks.
Perspektiiv e. ruumilisus-Arhitektuuri kujutamine maali taustal või teiste staatiliste esemete kujutamine. L. da Vinci "Püha õhtusöömaaeg" -kasutatud on perspektiivi.

Perspektiivil on antud pdhisirge horisont h, fuunpunkf T ia distants d. p, /0. Pr.07 puhul, Tutefadasilindrisfja poolkerast koosnevakeha varjudharilikuparalleelvalgustuse
Perspektiiv on nähtus kus silmapiiril olevad objektid koonduvad ühte punkti, ning üleüldse tundub, nagu muutuksid pikemad objektid kaugenedes järjest väiksemaks.
Perspektiive illusioon – Sellisel olukorral pannakse pildil kehad erinevatesse kaugustesse ning see tekitabki illusiooni, nagu oleks üks keha teisest suurem.

Perspektiiv – (ladina keeles läbi vaatama, vaatlema) kujutise projitseerimine pinnale ühest, nn silmapunktist lähtuvate mõtteliste kiirtega
Perspektiiv – detail, mis kannab rohkemat tähendust kui lihtsalt üks kood Erinevad perspektiivid fiktsioonis on fookuse küsimus.
Perspektiiv - ruumi kujutamine tasapinnal,egiptlased ei tundnud, asetasid piltidel tagumised esemed lihtsalt üles esimeste kohale.

Perspektiiv - ruumilisuse kujutamise viis tasapinnal e. paberil (õhuperspektiiv, värviperspektiiv, joonperspektiiv)
Perspektiiv on täiesti tinglikud, on pildis tunda igapäevase elu olustikku,“ kirjutab kunstiteadlane Dolgopolov.
Perspektiiv on liialdatud. Kristus asub pildi keskel, kuid ruumi sügavuses ja esiplaanil on teenijad.

Perspektiiv – ruumivaade, ruumilise eseme kujutamine tasapinnal nii, et säilib mulje ruumilisusest.
Perspektiiv – p-i abil saavutame tasapinnal kolmanda mõõtme, sügavuse illusiooni.
Perspektiiv –  kol m e m õ õtmelise ruumi kujutamine tasapinnal. 

Perspektiiv – mida kaugemal objektid, seda väiksemad nad tunduvad.
Perspektiiv on liialdatud, kuid ruumi piirid mattuvad hämarusse.
Perspektiiv - ruumivaade, esemete kujutamine kolmemõõtmelisena

Perspektiiv - ahanev neljakandiline püramiid tipuga kivisammas.
Perspektiiv - kuningaloss, praegune kunstimuuseum Pariisis.
Perspektiivi - reegleid • RAKURSS • Lühendatud keha

Perspektiivi - ja proportsioonireeglite eiramine.
Perspektiiv on realistlikult joonistatud vaade.

Perspektiiv - ruumi kujundamine tasapinnal.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun