Sõnu seletav sõnaraamat

Peegeldamise vorme - näitame, et oleme samal lainel, seega aru saanud, mida teine tunneb). Näiteks: mulle näib, et sa oled vihane?; sa oled kurb; kas ma mõistan õigesti, et see olukord solvas sind? Jms. •kuula nii verbaalset kui mitteverbaalset kommunikatsiooni •kasuta kliendist erinevaid sõnu •kasuta sama intensiivsusega sõnu ● Kokkuvõtmine on parafraseerimise ja peegeldamise laiendamine, kus võetakse kokku mitu sõnumit või ühe sõnumi erinevad osad.
Peegeldama kujutlust - to reflect the image kiri peaks olema sisutihe ja viisakas - the letter should be concise and polite on hea mõte teha nimekiri - it is a good idea to make a list sissejuhatav lõik - the introductory paragraph teate mõte - the idea of a message vastus järelpärimisele - reply to inquiry tellimuse kinnitamine - order confirmation kaebused ja nõudmised - complaints and claims
Peegel - mina (looking-glass self) Me kujutleme, kuidas me teistele paistame, Me kujutleme ja reageerime sellele, kuidas me arvame, et teised meid hindavad, Me kujundame oma isiksuse sellest hinnangust lähtuvalt POOLIK VASTUS-puudub “kaheastmeline kommunikatsioon” 14. Milline on organisatsiooni ülesehituse baasmudel? Kollektiivsete eemärkide kindlaks tegemine, määratlemine.

Peegelahter - uuematel laevadel , kujutab endast “lõigatud” ristlejaahtrit Minimaalse vabapardaga laev - laev raskete ja massilastide (puistlastise) veoks nagu maak, süsi, nafta jne. Kõrgendatud vabapardaga laev - laev tükilasti (generaalkauba) ja kergete lastide, seal hulgas ka veeremi veoks (RO-RO tüüpi laevad) Avatud tekiga laev - tekk on avatav 60% või enama ulatuses.
Peegel - mina C. H. Cooley peegel-mina teooria • mina koosneb spetsiifilisest mina tundest, mida kujundatakse ja millele antakse lõplik sisu suhtluses tähtsate teistega • me näeme end teiste inimeste käitumise ja reaktsioonide peeglist • inimese arvamused enese kohta pärinevad sellest, kuidas ta teistele paistab ja millised hinnangud talle antakse
Peegel - ja hajutava pinna laiuste summat). Difraktsioonvôret saab kasutada valguse lainepikkuse määramiseks : λ = d . sinϕ / 2 d - difraktsioonvôre konstant (m) ϕ - max. vastava koha nurkkaugus vôre keskkohta läbivast ristsirgest k - max. järjekorra nr. ( 1; 2; 3; ... )

Peegel - , nahkkarpkalad ja koid  Aretuse käigus lihasaagis suurenenud võrreldes eellase sasaani ehk ulukkarpkalaga  Ühes tiigis saab pidada erinevaid karplasi, kuna nad toituvad erinevatest allikatest – plankton, ussikesed jms
Vote UP
-1
Vote DOWN
Peegeldamine on partneri liigutuste eripära matkimine, näiteks hingamine sama kiiruse kui korraliku kontaktivõtmise puhul.  ja sügavusega või siis oma käte liigutuste Teenindust ja suhtlemist on loomulik alustada sõnaga TERE. See  vastavusse viimine partneri kõne tempoga/hingamisega. Selline tegevus loob on teenindusmaailma võtmesõna. Tere sõna sisaldab endas palju  suhetesse usaldust, tekitab kooskõla.
Peegeldamine on partneri liigutuste eripära matkimine, näiteks hingamine sama kiiruse ja sügavusega või siis oma käte liigutuste vastavusse viimine partneri kõne tempoga/hingamisega. Selline tegevus loob suhetesse usaldust, tekitab

Peegeldamist on käsitletud varem (alates lk 108). Õpetaja esitab lühidalt lapse tavapärase Kava arendamine koos lapse ja häiriva/kordarikkuva käitumise ja kutsub õpilast vaatama, milline tema käitumine välja õpetajatega.
Peegeldamine on võte, mida kasutavad kõik professionaalsed nõustajad, professionaalsed teenindajad ja müügiinimesed, head õpetajad, edukad ärimehed, suurepärased koolitajad, tunnustatud arstid ja kindlasti ka sekretärid.
Peegeldamine - teeb nähtamatuks (pole tingimata paha) Läikimine - ajab segadusse kisjad (pole tingimata paha) Taustaga sulandumine - värvus ja muster sarnanevad taustale (hea) Raske märgata looma piirjoont.

Peegel on arvanud, et õlletegu, tähtis sündmus 19. ja 20. sajandi kehvades oludes, määras saarlaste pühad ja tähistamisviisid. Saartel on kogu jõuluaajal maskeerutud erinevateks olenditeks.
Peegel - läätsobjektiivide suhtelise ava määramisel tuleb arvesse võtta, et niisuguste objektiivide sisendava keskosa on ekraneeritud.
Peegelahter - uuematel laevadel , kujutab endast “lõigatud” ristlejaahtrit Ahtertääv on tugev tala, millega lõpeb laeva ahter.

Peegeldav kuulamine on kuulaja käitumisviis, mis annab rääkijale teada, kuidas temast aru saadi. See aitab tal end paremini väljendada.
Peegeldamine - Flip   Flip Horizontal või Flip Vertical ööramispide (ringike). ta kujundi vajalikku asendisse.
Peegeldamine on pelgalt illustratiivne – seda ei tohiks kunagi kasutada lapse häbistamiseks või alandamiseks.

Peegeldav kiht – niiskusele ja temperatuurimuutusele peab vineer küll vastu, päikese toimel võib aga pleekida
Peegeldav kuulamine – täpsustamine, ümbersõnastamine, tunnete peegeldamine, kokkuvõtete tegemine.
Peegelahter - uuematel laevadel , kujutab endast “lõigatud” ristlejaahtrit (Joon. 3.7.).

Peegeldamine – selle umber sõnastamine, mis ma kuulsin + tunnete peegeldamine.
Peegeldamine – kliendi tunnete või tema sõnumi afektiivse osa kordamine.
Peegelda protsessi – sõnasta seda, mis ja kuidas parasjagu toimub.

Peegel - a) kastmega kaetud taldrikupõhi b) tarendiga

Peegel – kajastab mõtteid ja alateadvust.
Peegeldab e - paber valgust nagu päris paber.

Peegel - , sõrm-, toru- ja kolblampe.
Peegel – peili Suhkur – sukeriTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto