Sõnu seletav sõnaraamat
Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like
Peamine eelis on odav ja kiire moodus jõuda pot kliendini, atraktiivne ja palju võimalusi Miinuseks on tohutu interaktiivse info maht, mille hulgast sõelutakse välja vaid see, mis jääb silma ja on eriline E-mailide lugemise aeg on lühike Paljudel firmadel on piirangud või ka suisa keelatud mitmesuguse elektroonilise info kasutamine ja vastuvõtmine Samas on ääretult mugav toote ostu-müügi protsessi läbi viia (paljud firmad suhtlevadki vaid üle interneti)(Kristo Krumm materj.
Peamine esindaja on Edwin Sutherland (1883 – 1950). Teooria on kirjas kõikides õpikutes. Teooria väidab, et nii kuritegelik kui delinkventne (hälbiv) käitumine on seotud kuritegude toimepanemise tehniliste võtete ja seaduserikkumist soodustavate motiivide, püüdluste, ratsionaalsete seletuste ja hoiakute omandamisega (vastastikuse mõjutamise protsess). Kahjuks on teoorias, nagu ka uuringutes, vähe tähelepanu pööratud sellele, mida omandatakse.
Peamine energiakasutaja on töötlev sektor, hankiv ja teenindav sektor kasutavad ära kordades vähem (joonis 4). Joonis 3. Mongoolia energiasüsteem (must kastike tähistab kivisöe kaevandust, punased soojuselektrijaamasid ja tumesinised plaanitavad soojuselektrijaamasid, kaardilt tuleb välja ka Mongoolia energiavarade eksport Hiina ja Venemaaga). Allikas: Mongolian Views

Peamine eelis on efektiivne ruumikasutus. Maksimaalne kõrgus ulatub 12 meetrini, ladustavate toodete kõrgus võib ulatuda 750mm. Hoiuühikuteks on plastikust konteinerid põhja mõõtmetega 1220x820 mm. Hammaslatil liikuva lifti kiirus võib olla vahemikus 0,7- 1,5 m/s. Seadme esi-ja tagaseinas asuvad hoiustamissahtlid, keskel on liftišaht.
Peamine eelis on pidev valmisolek tööks, ekspluatatsiooni mugavus ja töökindlus, reverseeritavus, automaatne juhtimine ja reguleerimine, võime taluda lühiajaliselt suurt ülekoormust, väikesed ekspluatatsioonikulud. Kasutamist piiravad sõltuvus energiaallikast, suur elektrikahjustuse oht, elektriskeemi keerukus suurtel võimsustel.
Peamine energia - ja sageli ka toiduallikas, pakub varju kuumuse ja põua eest, annab ravimtaimi jm. Metsavaesed arenenud riigid, nagu Holland, impordivad metsarikastest riikidest metsandustooteid ning -teenuseid. Nad väärtustavad oma väheseid metsi ning kasutavad metsi peamiselt keskkonnakaitse ja puhkeotstarbel

Peamine edusamme on selles suhtes teinud sotsioloogid, kes töötavad elukäigu vaatenurga uurimisel (näit.Clauser, 1986, 1993, see köide ptk 11, Elder, 1974, 1985, see köide, ptk 4). Tänaseni pole olnud ainsatki teoreetiliste teeside integreeritud esitust, sellest vaatenurgast.
Peamine elatusala - põlluharimine (Niiluse korrapärased üleujutused). • Kirja kasutuselevõtt - hieroglüüfid • Metallide kasutuselevõtt - algselt vask, hiljem ka raud • U 3000 aastat eKr tekib riiklus (Menes ühendas) • Sotsiaalne kihistumine - valitsejad ja töölised
Peamine eelis – Rahvusvahelise kohtuliku järelevalve mehhanism • Peamine puudus – kaitse ex post (ei rakendata ettevaatusprintsiipi). Inimene hakkab keskkonnast huvituma alles siis, kui tema esmased vajadused on rahuldatud.

Peamine funktsioon on maksefunktsioon. Makse sooritamise all mõeldakse võla kustutamist (“klaarimist”). Pärast makse sooritamist ei ole kummalgi poolel (makse sooritajal ega makse saajal) üksteise ees kohustusi.
Peamine eelis on see, et meetod seisneb selles, et naised ei pea iga päev samal ajal võtta hormonaalsed tablettid, kuna selline süst mõjub organismile rohkem aega.
Peamine eelis - võidetud aeg.Sellel ajal,kui teised lapsed alles hakkavad teist keelt õppima, teie laps valdab juba vabalt keelt.

Peamine eesm - mitte karistamine, et ta keeldus tegemast, vaid surveabinõu, sundida, motiveerida oma kohustusi täita.
Peamine eksporiartikkel on nafta (80%), gaas, veel eksporditakse keemia- ja naftakeemia tooteid, puuvilju, pähkleid ja vaipu.
Peamine eelis on väike võimsustarve, väikesed mõõdud ja kiirguse puudumine kuid nad on suhteliselt kallid.

Peamine eelis on võime langetada kiiresti otsuseid ja koondada nende otsuste elluviimiseks suuri ressursse.
Peamine eluvorm on poolpõõsas- puju, mille alumine osa on puitunud ja moodustab suurema osa ta biomassist.
Peamine esindaja on Emil Durkheim. Tema järgi on inimühiskond iseseisva väärtusega reaalne väärtus.

Peamine eelis – kannatab sügavat tühjenemist, on vastupidav ka tühjana pikemaajalisel seismisel.
Peamine cen - i poolt valmistatud standard alustele on ICS: 55.180.20 General purpose pallets.
Peamine energiaallikas on süsi. Kivisütt leidub edelas, kuid sellest ei jätku riigi vajaduste katteks.

Peamine erinevus on selles, et kõik käib hästi kiiresti ning massiivselt kui ka personaalselt.
Peamine ajendiallikas on enamasti elatise teenimine, kuid on ka teisi motiveerivaid faktoreid.
Peamin – Päts, Välis – Poska, Justiits – Vilms, Haridus – Põld.

Peamine atsetüül - ja teiste atsetüülrühmade kandja raku ainevahetuses.
Peamine funktsioon on kauba lühiajaline hoidmine ja säilitamine.
Peamine allikas – taimejäänused, mullas peaaegu ei säili.

Peamine eelis on alluva suur vabadus oma tegevusvaldkonnas.
Peamine erinevus on see, et ühes on riigid ja teises mitte.

Peamine funktsioon on hoiuste (deposiitide) vastuvõtmine.
Peamine allikas on valuutavahetus arvestustest.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun