Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Pakettide pealtkuulamiseks on kaks võimalust: pealtkuulaja istub liinipeal või pealtkuulaja asub võrgusõlmes. Kuikeegi saab kätte võrgust võõrad paketid, on tal võimalik sealt kõike lugeda, ka paroole (ntx pop3 ja telneti puhul liiguvad paketid üle võrgu krüpteerimata kujul). Võimalik on ka pakettide saatmine nii, et paketi päises on teine IP aadress kui saatjal tegelikult, sel juhul vastuvõtja määrab saatjaks vale arvuti, mis võimaldab ühel arvutil teeselda, et ta on teine.
Paco lab – selle all tuntakse protsessi, milles tuntud ja lugupeetud disainerid kutsutakse hooajaliselt Paco Rabanne`ile väikseid aksessuaaride, ehete ja jalatsite kapselkollektsioone disainima. Kuigi iga Paco Lab kollektsiooni „säilivusaeg“ on üks hooaeg, disainer võib järgmisel hooajal tagasi tulla, teised jällegi võivad anda väikseid hooajasiseseid panuseid.
Paigalinnud on harkas, nurmkana või puukoristaja Talvel võib kohata umbes 150 linnuliiki, kuid koduaias jääb see arv umbes 40

Paisumistöö – komplimeerimistöö = kasulik töö Üheks põhiliseks karakteristikuks sisepõlemismootoritel on surveaste, mis väljendab silindri kogumahu(V1) ja põlemiskambri mahu (V2) suhet . Autodel kuni 10. . Seejuures väljendab V1 silindri üldmahtu ja V2 põlemiskambri mahtu.
Paketid on sel juhul alati õiges järjekorras. Ahelate loomiseks kasutatakse identifikaatorit, mis ei ole unikaalsed globaalses mõttes, vaid igas ruuteris hoitakse vastavuste tabelit, mille järgi saab teada, kuhu antud identifikaatoriga pakett on vaja edasi saata.
Paljutel toiteplokkidel on energiatõhususe märgis nagu näiteks 80+ Bronze, silver, gold. Paljud toiteplokid on võimelised töötama nii 100v kui ka 220v võrkudes ja suudavad seda automaatselt tuvastada, osade puhul aga tuleb seda teha käsitsi vastava lüliti abil.

Package diagrams - organises the model,dependency indicates a usage relationship between contents of the packages,use it to model the high-level organization of the system,indicate visibility on owned elements,import from packages,supports package merge.
Paigaldatud seina - või laejahutusseadmed, mis tagavad ruumitemperatuuri 0—2 °C ja õhu liikumiskiiruse umbes 0,5—4 m/s (kiirjahutus). Rümba pealispinnale kuivamiskooriku tekkimine annab hügieenieeliseid ja võimaldab liha pikemat aega säilitada.
Palju tootlikum on lihvimine spetsiaalsel lihvimispingil malmketta abil. Ketta läbimõõt on 250-300 mm ning ta pöörleb kiirusega 1,5-2 m/sek. Malmketta pinnale hõõrutakse pastat või kantakse masinaõliga segatud boorkarbiidi pulbrit.

Pakkumisinformatsioon on konfidentsiaalne. Enne pakkumiste avamist ei tohi pretendentidega hinnaläbirääkimisi pidada ja kõik pretendendid tuleb kindlustada ühesuguse informatsiooniga ka muudatuste korral.
Paketifilter - tulemüür loeb ja uurib läbi kõik paketid, mis sisenevad või lahkuvad võrgust ja vastavalt eelnevalt kehtestatud reeglitele lubab paketi edasi liikumist või keelab seda.
Paarsusbiti abil on võimalik tuvastada ühekordseid vigu (kui kaks bitti on valed, siis paarsusbitt viga ei näita) ning vigade parandamiseks paarsusbitt piisavalt informatsiooni ei anna.

Pa omadused on temperatuuristabiilne, püsiv, jäik ja vananeb aeglaselt • PVC(Polüvinüülkloriid) – Kasutatakse: Põhjakaitse, juhtmekate, siseviimistuluse pealispind.
Paksuseks on vaid paar sajandikku µm (1 µm on üks tuhandik millimeetrist). See kiht on väga vastupidav ja tagab suurepärase korrosioonivastase kaitse.
Paberilaiu pöördeseadmed on võllid, millede abil on võimalik muuta paberi liikumissuunda ja nende abil on võimalik paberilaidu ümber pöörata.

Paigaldamine läbisurumisega - 1,2 ja 3grupi pinnasesse lahtise otsaga 600-1600mm.Torusse tungiv pinnas eemaldatakse hüdromenetlusega või käsitsi.
Paljudele on väikses kirjas linkide ja reklaamidega läbipikitud teksti lugemine aeganõudev ja väsitav.
Paigaldamine sissesurumisega - kuni 3m sügavusele 100-600mm pikkus kuni 60m.Otsad suurema läbimõõduga, koos aukudega.

Paco rabanne on öelnud, et moevallas on disaineril kõik õigused, v. a õigus naist naeruvääristada.
Pakettkommunikatsioon – sel korral jaotatakse sõnumid peab iga päringu alguses selle ID serverile edastama.
Paberkott - esimest korda kasutati paberkotti poekauba pakendamiseks väidetavalt 1630. aastal.

Paketi päises on ette Iga kiht kasutab vahetult enda all olevat kihti ja teenindab järjekordadega.
Parameetrid on seadistatavad igale mälupessa salvestatud keevitusprorgammile iseseisvalt.
Paralleelühendus on kiirem, mitu bitti samal ajal, või terve “sõna”, märk korraga.

Pakettide filtreerimine - mingid kaadrid jätta samasse võrku, mingid saata üle silla mujale.
Pakendatud rullmaterjale on lubatud vedada igasugust liiki transpordivahendiga.
Paberi grammkaal e. Pinnakaal 5. Paksus 6. Erikaal e. Mahulisus
RIP

Pakendamiseks on glassiin tavaliselt pruunikaks värvitud.
Paljudes projektides on vaja mitut ühesugust detaili.

Paljudes klassides on rohkem inimesi kui arvuteid.
Paco rabanne – moemaja muutuste lainel.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Paberi grammkaal e. pinnakaal (pinnamass)- paberi pinnakaal on mõõt, mis näitab mitu grammi kaalub paber 1x1m=1m2. Näiteks 80 grammiline paber tähendab seda, üks paberileht, suurusega 1 ruutmeeter, kaalub 80 grammi.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun