Sõnu seletav sõnaraamat

Kuidas netis maksad? Vasta

Organisatsioonid on avalikult kuulutanud, et esmajoones ollakse huvitatud äri- ja valitsussektorist. Kasutatavate pakettide litsentsiinfoga hoolikalt ümber käimine aitab tulevikuprobleeme vältida (eeldades, et tarkvara legaalsel teel hangitud on, mida aga iga endast lugupidav asutus järgima peaks). Sellega seoses tuleb määrata tarkvara legaalsuse eest vastutav isik, kelleks on enamasti IT-juht või süsteemiadministraator, nende puudumisel aga arvutisüsteemide tõö eest vastutav isik.
Organisatsioonid - raske on saavutada konsensust  Kui sotsiaalselt vastutustundlikku turundust korraldab ettevõte, kelle põhitegevus ei ole ühiskondlike protsesside mõjutamine, siis räägitakse sotsiaalseosega turundusest (ingl cause related marketing). Seda võib nimetada strateegiliseks positsioneerimis- ja turundusvahendiks, mis seob firmat või kaubamärki teatud heategevusettevõtte või -üritusega ühise kasu eesmärgil.
Organisatsioonide sees - püüdlevad võimaluste poole ja kasutavad neid ära, sõltumata ressurssidest, mis sel hetkel nende käsutuses on. P. Burns (2001) – ettevõtjad kasutavad innovatsioone selleks, et ära kasutada muutusi või luua võimalusi kasumi teenimiseks.

Organisatsioonidele on osa religioossetest ühendustest registreerunud end usuühingutena, osa mittetulundusühingutena ning mõned pole pidanud üldse vajalikuks end kusagil riigiasutuses registreerida. (Eesti... 2009)
Organisatsioonid – IRA ja ETA: esimene nõuab Põhja-Iirimaa taasühendamist Iiri Vabariigiga ja teine nõuab iseseisvust Hispaania kirdeosas elavatele baskidele.
Organisatsioonidest on praeguseks läbinud teatud in-house koosolekute hindamise, järeldades, et kõige levinum meetod on ikka veel osalejate rahulolu saavutamine.

Organisatsioonid on Morgani meelest justkui pisemad ühiskonnad, milledele on oma kultuur ja subkultuurid ja mis elavad oma seaduste ja traditsioonide järgi.
Organisatsioonide näideteks on erinevad poliitilised, kultuuri-, spordi- ja ametiühingute ühendused, samuti riik ise, kõikvõimalikud ettevõtted ja organisatsioonid.
Organisatsioonid on otsinud Jamaicalt naftat kuid kasutamiseks vajalikku kogust pole leitud. Enamik import kütusest imporditakse Mehhikost ja venetsueelast.

Organisatsioonid on instrumendid, mida inimesed kasutavad ühiskondlike, poliitiliste, majanduslike ja ka isiklike eesmärkide saavutamiseks (Heffron).
Organisatsioonid on suhteliselt väikesed (alla 50 inimese). Ühel tasandil toimub juhtimine ja teisel tasandil töötajate omavaheline kohandumine.
Organisatsioonid — olema üles ehitatud nii, et ta võtaks muutust normina, mida tuleks pigem luua, kui sellele tagantjärele reageerida.

Organisatsioonid on indiviidide poolt loodud sotsiaalsed struktuurid, mille abil taotletakse mingeid kindlaksmääratud eesmärke (Scott).
Organisatsioonide sees - püüdlevad võimaluste poole ja kasutavad neid ära, sõltumata ressurssidest, mis sel hetkel nende käsutuses on.
Organisatsioonide assotsiatsiooni – WAKO-sse. Samal aastal osaleti MM-il Itaalias, kus Dmitri Vorobjev saavutas teise koha ja tõi koju hõbemedali.

Organisatsioonid on vähemal või rohkemal määral avatud süsteemid, mis peavad paratamatult arvestama väliskeskkonna mõjuga.
Organisatsioonid - milliseid RV organisatsioone on olemas? (tüübid) - mõned suuremad organisatsioonid, kuhu Eesti ka kuulub.
Organisatsioonid on ühendatud võrkudesse, koolide "füüsilise" võrgu kõrvale on tekkinud virtuaalne koolitusvõrk.

Organisatsioonid - 1.1948.a.märtsis sõlmisid Suurbritannia, Prantsusmaa,Belgis,Holland ja Luksemburg Lääneliidu.
Organisatsioonidel on ametlikud ja mitteametlikud sidemed riigivõimuga, mille abil nad saavad viimast mõjutada.

Organisatsioonid on ajalooliselt liikunud autokraatselt mudelilt kollegiaalse ja toetava mudeli suunas.
Organisatsioonide liigid – era- kui ka riigiettevõtted, ametlikud, kui ka mitteametlikud asutused.
Organisatsioonid - riik, riigiorganid, riiklikud majanduslikud ettevõtted, eraettevõtted

Organisatsioonide ressursid on täiesti eraldatud nende liikmete kui üksikindiviidide ressurssidest.
Organisatsioonid – suhted sinna kuuluvate inimeste vahel on kindlad, kirja pandud.
Organisatsioonid on paremad (saavutavad paremaid tulemusi) - kui nad on unikaalsed.

Organisatsioonidel on oma isikupära, mille suures osas kujundavad selle tippjuhid.
Organisatsioonid on oma olemuselt, eesmärkidelt ja tööjõult erinevad.
Organisatsioonidele tarkvara - ja modulaarlahendusi, sealhulgas andmehaldus-,

Organisatsioonide juhtidel on omakorda vajadus osta inimeste töövõimet.
Organisatsioonid on keerukad sotsiaalsed süsteemid (Ott).

Organisatsioonid - aadlikogud eesotsas aadli peameestega.

Organisatsioonidele on Soome seotud veel paljude
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto