Oht – olukord, mis on seotud ebasoodsa mõjuga ja võib tekitada vigastusi inimesele, samuti kahjustusi keskkonnale või seadmetele, nõrgendab süsteemi ettekavatsetud funktsioonide täitmist. Ohutus – seadme või süsteemi omadus funktsioneerida nii, et selle tegevus ei põhjusta kasjutajale vigastust ega tervisekahjustust.
Oht on seega kas: *potentsiaalne tervikluse rikkumine *potentsiaalne käideldavuse rikkumin *Potentsiaalne konfidentsiaalsuse rikkumine Ohtude liigitamine Ohte on võimalik liigitada: Turvalisuse komponendi järgi (mida ohustab) Allika järgi (mis põhjustab) Kahjustuse olulisuse seisukohalt (kui suure kahju tekitab) Reeglina kasutatakse kahte esimest liigitust.
Oht – olukord, kus millegi, kellegi olemus või omadus võib põhjustada kahju Risk - tõenäosus, et oht realiseerub olemasolevate tingimuste korral võimalike soovimatute tagajärgedega (s.t. vigastuste ja tervisekahjustustega) Kvalitatiivne riskimaatriks Riskide hindamise kriteeriumid:
Oht on selles, et peaks üle kontrollima, kas andmed on tõesed Teisest küljest kui seda palju kasutada, tekkib küsimus, miks juhti üldse vaja on. Kui juht ei oska oma tööd planeerida, siis ei aita ka delegeerimine.
Oht on alati olemas), org. väliste projektides osalemise võimalus(Töötajatel peaks olema võimalus tegeleda organisatsiooniväliste projektidega, see annab org juurde.
Oht on siin selles, et sellisel moel väljendatud abistamissoov võib kõlama jääda justkui reageerija teaks, kuidas partner peaks või oleks pidanud ennast tundma.
Oht on just selles,et need plahvatused paiskavad suurema osa reaktoris olevast ainesegust taevasse ja sealt ka radiatsioonisaaste ümbritsevale keskkonnale.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk). Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).
Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu! Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.