Sõnu seletav sõnaraamat

Nähtavasti on mäng sagedasest külastamisest liialt häiritud ja tedred hellaks tehtud. Nad tulevad küll kolmveerand tunni pärast tagasi, aga õiget nahka mängust sel hommikul enam ei saa. KELL VEERAND KUUS hüüavad jälle sookured vanade turbaaukude kandis.
Nähtavasti on nad ka sarnaste iseloomudega, peale selle et nad lähisugulased on. Suhteliselt valesti käitub minu arvates ka Peer Gyndi ema Ase. Tema käitumine ja suhtumine on väga inimlik, kuid siiski äärmiselt vale.
Nähtavasti on paavst arvamisele jõudnud, et piiskoppidest, ordust, ristisõdadest ikkagi veel küllalt ei ole seks, et eestlaste juures ristiusuliste valitsus ning ristiusk kindlasti püsima jääks ja leviks.

Nähtavasti on aga tõsi seegi, et siiski kõige esmalt välgatasid õiged mõtted laseri loomiseks ja laiaks rakenduseks just Gordon Gouldi peas unetul sügisööl 1957. Aastal.
Nähtavasti on selles süüdi Säde (endine Pühavaimu ) tänav .nimelt näib ,et kui varasematel kabelile hakati juurde ehitama pikihoonet ,tuli arvestada Sädetänavat.
Nähtavasti on meie ühiskonnas siiski veel inimesi, kes soovivad arendada edasi kogu seda pikaajalist tööd, mis on iga järgneva põlvkonna kohus.

Nähtavasti on just see allikas olnud aluseks hilisematele dateeringutele. Suurgildi tolleaegses vendaderaamatus on sama sündmust dateeritud
Nähtavasti on sama eesmärki silmas peetud ka siis, kui öeldakse, et isa või ema annab oma nime kolmandale või viimasele lapsele.
Nähtavasti on Pulli asukad lõuna poolt, võib- olla praeguse Valgevene või Leedu territooriumilt tulles seda endaga kaasa toonud.

Nähtavasti on Päikesesüsteem jäänud spiraalharude vahelisse piirkonda suurema osa aja jooksul, mis elu Maal on eksisteerinud.
Nähtavasti on tegemist moodustumata jäänud kuuga, mis kaaslaseks saamise korral oleks olnud kaks korda suurem Amaltheiast.
Nähtavasti on selles piirkonnas suhteliselt hiljuti (geoloogilises mõttes) toimunud ulatuslik külmunud pinnase liikumine.

Nähtavasti on ta tahtnud rõhutada seda, et põhitunnustest moodustub mõiste definitsioon, määramine.
Nähtavasti on koostaja vasteid kirjutades sünonüümia enda Sõnastike sisevastuolud 109
Nähtavasti on kriisid siiski palju igapäevasemad, kui alguses tunduda võis.

Nähtavasti on põhiline osa rikke tekkimisel siiski geneetilistel teguritel.
Nähtavasti on aurustunud gaasi väljatungimise kohtadeks.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !


Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !